Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » OK so hogy lehet mostmar...

OK so hogy lehet mostmar tenyletg kulfoldre koltozni ha nem adnak ALBERLETET +(plusz) hogy fizetem az alberletet ha valahogy megis kapok ha EGYETEMRE jarok? Ez a system nagyon nincs atgondolva szerintem.

Figyelt kérdés
Szerintetek ez igy OK hogy tenyleg homeless-nek kell lenni, mert nem adnak ALBERLETET PLUSZ ha valahogy megis tudok szerezni de ahhoz mindent meg kell mozgatni, akkor meg DOLGOZNI nem fogok tudni mert nem egszeru az EGYETEM hogy nekialjak dolgzozni. Szerintem ez not possible, olyan, mint ha North Koreaba lennek, es nem lehetne kimenni az orszagbol, itt annyival jobb, hogy ki lehet menni, de ugyis visszajossz mert nem kapsz ALBERLETET.

2023. máj. 24. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nehezen tudom elképzelni hogy téged felvesznek egy egyetemre.

Max fizetősre.

2023. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Velvesznek, csak az alberlet miatt nem fogok menni.
2023. máj. 24. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dont go egyetemre

Szerinted miért van a kollégium? Just for fun? Amúgy igen is possible minimum egy szobát berelni, ugyanis dolgozni is lehet egyetem mellett. Lot of ember csinálja

2023. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Általánost elvégezted?🤣
2023. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

4#

Általánost?

Inkább valami speciális iskolát.

2023. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod, hogy ahol a külföldi egyetem van, abban az országban nem biztosítanak albérletet? Itthon sem adnak albérletet az egyetemistáknak csak kollégiumi helyet, ha olyan a család anyagi helyzete.
2023. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, van penzem alberletre, tudnam fizetni, csak az a baj hogy nem adnak mivel nincs munkam
2023. máj. 24. 14:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Meglepő",hogy ilyen nyelvtudással nem találsz munkát külföldön
2023. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Igen nehéz. De nem lehetetlen. Én is most megyek külfödre egyetemre. Találtam albérletet és fogok kapni ösztöndíjat is. Ha nem kapnék nehezebb lenne, de találnék munkát.


Itthoni diákmunkás fizut küldtem, plusz ösztöndíjigazolás, plusz bankszámlakivonat plusz szülők jövedelemigazolása.


Egyébként ez ország illetve egyetemfüggő, de ebben kivételesen nem Magyarország a hibás.


Vagy esetleg az is opció, hogy előbb keresel munkát kint, van olyan ismerősöm, aki így ment ki, a cég segített szállásügyben.

2023. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
24%
9, hogy lehet kapni osztondijat?
2023. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!