Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tudok tenni ilyenkor?

Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Jövő félévre nézek albérlet az egyetem miatt. (Most még vannak jó ár-érték arányban) meg is néztem Pénteken 1 lakást, viszont van bennük pár kisebb hiba. (inkább csak esztétikai hibák) Jeleztem a tulajnak de ő csak annyit mondott,hogy tudja. Viszont én majd beköltözés előtt mindenképpen szeretném majd valamilyen "hivatalos" módon írásba venni,hogy azok már beköltözés előtt is ott voltak, nehogy később rám legyen fogva. Mit javasoltok? Írjam le a hibákat, nyomtassam ki és irassam alá a tulajjal?

2023. jún. 17. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fotózhatod is.

Mellékletet bármennyit csatolhattok a szerződéshez.

De valamivel fontosabb ennél, hogy a tulajdoni lapot és a személyijét megnézd, tényleg ő jogosult-e kiadni a lakást..:) Van mág pár ilyen dolog.

Nálunk már 11 melléklet van.:))

Idővel szaporodnak is. Rezsielszámolás, stb.

2023. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Mi a hibákat beírtuk egy mellékletbe, a szerződés közjegyzőnél lett megkötve.
2023. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Legyen egy jegyzőkönyv, meg legyenek fotók a megtekintett állapotról
2023. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!