Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális bérleti díj egy ilyen albiért?

Figyelt kérdés

Egyedül költöznék egy olyan helyre ahol min. lenne egy háló külön a nappalitól, lehetőleg legyen légkondi és hát azért ne legyen olyan lelakott sem, kompakt kis lakás kellene.

Budapesten keresnék, ami szóbajöhet az buda egésze, és pest külső kerületei amik normálisabbak valamivel (nem a kedvencem a belváros..), de ha választani lehet akkor maradjon Buda.

Egy ilyenért kb mennyit érdemes kiadni nagyon maximum? Mindenki beszél összevissza, hogy így úgy mennek az árak lefele vagy éppen felfele és emiatt ötletem sincs, mindenki az ellenkezőjét beszéli annak amit az előző mondott.

Köszi a segítséget!

UI.Nagyon maximum 230-240-et tudnék kiadni érte rezsivel együtt. Mennyire lehetséges?



2023. jún. 20. 19:45
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Ennyiért fogsz kapni
2023. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1: csak kérdés, hogy mit, milyet és hol :D
2023. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Mért nem azt nézed, mennyiért hirdetik, vagy kérdezel meg egy közvetítőt, mennyiért veszik ki ténylegesen?

Én láttam 110-ért is olyat a Városmajorban, amit mondasz, de 150 alatti lakásokért, főleg Budán azért meg kell küzdeni.

Ez azt jelenti, hogy amint megjelenik, le kell rá csapni.

2023. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"UI.Nagyon maximum 230-240-et tudnék kiadni érte rezsivel együtt. Mennyire lehetséges?"


Ennyiért kapni fogsz, nyugi.

Meg kell nézni a kínálatot, nem kell rögtön az első pár túlárazott hirdetés után elkeseredni, mert sok ilyen van, nem is adják ki őket egyhamar. Viszont ha látsz olyat, ami tényleg jó, akkor nem kell tökölni, lehet hívni azonnal.

Annyit javasolnék nagyon friss tapasztalatok alapján, hogy azoknál a hirdetéseknél ne is próbálkozz, ahol ingatlanos hirdet. Vagy nincs meg a lakás már hetek óta és ajánl egy teljesen másmilyet, vagy b..szik az egészre és a telefont se veszi fel.

2023. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
100%
Ennyiért lesz. Ne aggódj.
2023. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
200+rezsiért adtam ki most Németvölgyi úton nappali+hálós, klímás, fullra gépesített bútorozott, felújított designos, fiatalos lakást. Szerintem 200-220 körül tudsz találni. Viszont igyekezz megnézni, ha tetszik valami, mert az enyémet is az első megtekintő kivette, és még ott álltak vagy öten sorban rá, őket el kellett küldeni. Nagyon pörög most a kiadás.
2023. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon pörög most a kiadás."


A jó lakásokat tényleg pár napon belül elviszik, de rengeteg beragadt sz..r is van. Az egyik barátomnál árat emelt a bérbeadó, mondták, hogy ők ezt nem fizetik ki, aztán persze hetekig a kutya meg se nézte annyi pénzért, amennyit kapni akart érte. Végül felújította a lakást (festés, bútorok, légkondi), hogy elmenjen azért a pénzért, amiért eredetileg szerette volna.

2023. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Elmondod, milyen árról volt szó és milyen paraméterű lakás volt?
2023. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!