Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati lakásban lakok...

Önkormányzati lakásban lakok (1+5 év )határozott azaz 6 évig lehetek itt ha 1 év után a Holding meghosszabbítja a szerződésem . Azt mondták nekem hogy nagyon szeretnek belekötni mindenbe igaz ez??????

Figyelt kérdés
valamint ha megkapom a további 5 évet nekem a kauciót újra bekellene fizetnem? ?? a házat kb 3 millióból sikerült megcsinálni (elvileg jönnek majd megnézni) azért elég sok lenne ha újra bekérnék a kauciót is (előre köszönöm a választ ,kötekedők kíméljenek )

#hosszabbítás #holding #fiataloklakáspályázat
2023. júl. 27. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ház, vagy lakás?
2023. júl. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésnek megfelelően ápolod, karbantartod a lakást? Időben fizeted a lakbért, rezsit? Ezekbe köthetnek bele.
2023. júl. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Plusz abba köthetnek bele, ha közben ingatlan vagyont örököltél, mert akkor azt be kell jelentened és elveszíted vele a jogosultságot.
2023. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem örököltem ingatlant és természetesen minden fizetve van és mindent rendbetettem a lakásban .(felvan újítva) :)
2023. júl. 27. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Így elsőre nem tűnik valami jó biznisznek.

3 milliót rákölteni egy olyan lakásra amiben maximum 6 évig élhetsz.

Mondom én,aki szintén önkormányzati lakásban élek.


Az én szerződésem az olyan,hogy 5 évente meghosszabítják 5 évre.


10 éve élek benne, most par honapja hosszabítottam meg újból 5 évre.

Annak idején nekem is fel kellett a lakást teljesen újítanom.

2023. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a szociális helyzeted nem változott, s mindent szerződés szerint betartasz, nem hiszem, hogy okuk lenne téged kirakni onnan.

A szerződés őket is köti, nem csak téged.

2023. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a szerződés őket is köti ez jól hangzik de...

a szerződésemben benne volt,hogy 2023 márciusig fixen x összeg lakbért fizetek lakbérként.


Majd az önkormányzat tavaly 2022 áprilisban ügy dönt duplájára emeli a lakbért,mert csak.

( Gondolom nincs pénze az önkormányzatnak)


De még így is messze a piaci ár alatt bérlem, úgyhogy nem panaszkodok.


Szóval ami szerződésben van az rád nézve kötelező....

2023. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!