Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normális, hogy ennyire hideg van?

Normális, hogy ennyire hideg van?

Figyelt kérdés
7.emeleti(legfelső szint) oldalsó, keleti tájolású téglalakás, nem gangos. Most jöttünk ide albérletbe augusztusba, és ahogy kint lehült itt is nagyon hideg lett, fűtés még nem megy, gondolom 15-étől fog. Hétvégén hazamentem és péntektől vasárnap estig nyitva maradt az ablak a konyhába, gondolom az is közrejátszik benne eléggé, de nyugtassatok meg hogyha menni fog a fűtés akkor nem lesz ilyen hideg. Nem laktam eddig csak panelban és családi házban, ezért nem tudom.
2023. okt. 9. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
mit jelent nálad a hideg? nekem pl 18 fokban melegem van, a nejem 23ban is fázik
2023. okt. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"péntektől vasárnap estig nyitva maradt az ablak a konyhába"

Akkor normális.

2023. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan melegebb lesz, ha lesz fűtés (és nem hagyod nyitva az ablakot).
2023. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hagyjuk nyitva az ablakot….
2023. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk idén panelban is piszok hideg van, két pulcsiban, takaró alatt ülök itthon, maxon megy a radiátor, de épp, hogy langyos, semmi fűtőértéke nincs. A három napja kimosott ruháim még most is nedvesek. Tavaly nem ez volt.
2023. okt. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!