Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mennyi most a...

Szerintetek mennyi most a reális bérleti díja ennek a két budapesti lakásnak?

Figyelt kérdés

1. pesti oldal, pöttyös utca, zajos környék, újépítésű ház, 2 éve épült. 45nm, tágas terek, nagy belmagasság, nagy kádas fürdőszoba (10nm) + külön wc. nincs terasz, nincs légkondicionáló, nincs mai kornak megfelelően gépesített konyha (csak sütő, hűtő és főzőlap van), magas a közös költség. ingyenes a parkolás.



2. budai oldal, 12. kerület, zöldövezet, jó környék, nyugodt, csendes. 20 éve épült a ház. egyetlen szoba van csak, 28nm a teljes lakás, kicsi a fürdőszoba, van légkondicionáló, teljesen gépesített konyha, alacsony a közös költség, franciaerkélye van. fizetős a parkolás.


ápr. 9. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Árakat nem tudok, de én a budaiba mennék (kiváltképp mert ott a környéken dogozom). Jelenleg a Kolossy tér környékén bérlek lakást hasonló paraméterekkel 17O+ rezsi árban (+ állatbarát,van egy cicám miatta +1 havi kaució raktam le).Egyetlen hátrány, hogy nagyon zajos sajnos. Parkolás nekem mindegy nincs autóm.
ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!