Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek élnem kéne a...

Szerintetek élnem kéne a felajánlott lehetőséggel? Lányok! Ti élnétek vele ha ilyen adódna?

Figyelt kérdés

Sajnos nehéz anyagi helyzetbe kerültem és nem tudom már kifizetni az albérletemet.

Egy 35+ éves férfi felajánlotta, hogy költözzek oda hozzá.

Ha odaköltöznék, akkor ki bírnám fizetni amiket ki kell, viszont alig ismerem, bár rendesnek tűnik nagyon. Egyébként szingli ő is és én is.

20 éves lány vagyok.

Szerintetek rossz ötlet lenne?

Ti hasonló helyzetben belemennétek ebbe?



ápr. 27. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor menj bele, ha nem lenne ellenedre szexelni vele.

Biztos lehetsz benne, hogy ő ezt akarja.

De, ahogyan 10-es írta, ez nem okvetlen negatívum. Ha neked is bejön a pasi, életre szóló szerelem is lehet belőle.

ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 gabor49 válasza:
29%
miert kell egyből roszra gondolni élj a lehetőséggel
ápr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem jössz ki a pénzedből, akkor azért ne téveszd szem elől, hogy ilyenkor az esetek elég bő 90%-ában a kiadások csökkenésével is változatlanul fennáll a probléma. Mi lehet a megoldás, ugye...
ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Belépsz bármelyiklakótárskereső fb csoportba ahol pont ugyanezt ajánlják
ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Akarsz vele szexelni vagy nem? Ha utóbbi, akkor inkább keress más megoldást.
ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hogy nem. Szüleid?
ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, a pasinak kell egy lyuk, ahová hazamehet. Ha te ezt kész vagy biztosítani...


Én nem élnék vele, nekem ez nem férne bele.

ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
35 éves férfi vagyok, és biztos, hogy nem osztoznék a lakásomon 20 éves lányokkal puszta jóindulatból.
ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Alapból az is rohadtul sok kompromisszummal jár az, ha egy jó barátoddal költözöl össze, de egy totál ismeretlennel? Főleg úgy, hogy ennyivel idősebb... háááát. Ha van más ennél jobb választásod, akkor ne.
máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#18-hoz csatlakozom 43/F fejjel, azzal együtt, hogy semmi ilyen szándékom nincs, bármi más helyzetben se lenne, azért simán hihetetlen, hogy valaki, aki nem full aszexuális, azzal kínozza magát, hogy egy friss, ropogós lányka látványa, illata, gondolatai fogadják nap mint nap az otthonában. Ennyi idősen világos kellene legyen, hogy ha ma nem is, idővel fokozottan beindul rá, tartózkodni egyszerűen nem opció hosszabb távon. Mindemellett ha akár full aszexuális, miért adná fel az egyedüllét teljes komfortját bárki miatt is? Pár edényt ellöttyinteni, ruhát teregetni meg porszívózni, olykor felmosni, nem akkora áldozatok, ha cserében tkp akár gyerek is lehetsz egymagadban, nincs kihez és mihez alkalmazkodnod. Biztos lehetsz benne, hogy itt te vagy az áru.
máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!