Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen károkat okozott a...

Milyen károkat okozott a lakásodban az albérlőd kisállata?

Figyelt kérdés
máj. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Semmit.

A radiátor belseje volt csak szőrös amit az albérlo nem takarított ki mert nem szedte le a tetejét (nem akarta eltorni) a lakást ugyanúgy kaptam vissza ahogy bérbe adtam. Ha takaritva van, és tisztasag van, nem okoz semmit egy állat.

máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Macska: szétkapart minden bútort. Kutya: ajtókat kaparta, ki akart menni mindig. Halak: akvárium szag és pára mindig.
máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Macska: Megkapart egy kanapét, de amúgy is régid darab volt már, meg foltos (előző, nem álllatos bérlő miatt) szóval nem annyira izgattam magam rajta, 3 évig lakott ott a bérlő, fizetett rendesen, nem piszkált semmiért, szóval nem is vontam le a kaucióbol. Most is állatos bérlőm van. Lehet picit nagyobb a kockázat, de mivel állattal nehezebb lakást találni nekem az a tapasztaltom, hogy megbízhatóbb bérlők (kivételek persze vannak). Persze nem is luxusdesigner lakást adok ki-ott azért meggondolnám az állatot- hanem átlagos állapotút.
máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Macska szétkapta a kanapé műbőr részét, pedig elvileg letakarta a bérlő..
máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Fordított eset: albérletben voltam ahol először szobát béreltem a tulaj haverja mellett. Később kivettem egyben.


A tulaj eleve kikötötte, hogy bármilyen állat tiltva van. Mellette a haverja amit lehetett elrontott, összemocskolt, soha nem takarított, kiköltözésekor nagyobb mocsok volt nála mintha disznókat tartottunk volna a panelban.

máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Kövezzetek meg, de macskát még a saját lakásomban sem tartok, a fentebb említett okok miatt.
máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4hónapja keresünk albérletet, mivel újítanánk a házat. A hirdetők 70%a válaszra sem méltat, mikor rákérdezek, hogy kistestű kutyus jöhet-e.. Ahol nem a kutya a probléma, ott a kisgyermek akadály.
máj. 23. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nekünk szerencsénk van. 4 éven belül 2x költöztünk, és sehol sem volt gond sem a gyermek, sem a kisállat. Sajnos most is mennünk kell, mert a tulaj eladja a lakást. Ahova megyünk, ott sem jelent problémát. Sőt, mivel régi ablak van, amit bukóra nem lehet nyitni, rákérdeztünk a macskahálóra. Egyáltalán nem jelent neki problémát a teszünk fel.
máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!