Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet keresésben vagyok!...

Albérlet keresésben vagyok! Mindenki úgy hírdet: Csak egyedülálló nőnek, de leginkább: egyetemista, főiskolás lánynak kiadó lakás! Hol lehet egyáltalán kivenni egy lakást Pesten?

Figyelt kérdés

A tököm ki van az albérletkiadókkal! Rendes középkorú férfi vagyok. Vidékről akarok Budapestre költözni albérletbe. Van bejelentett munkahelyem, van pénzem is, előre ki tudnám fizetni a bérletet+ 1 havi kauciót is!


Soha nem italoztam, nem dohányzom, minden káros szenvedélytől mentes vagyok. Semmi bútorom nincs, csak két utazótáska meg személyes holmi, ágynemű. Egy szoba nekem elég!


...és ennek ellenére úgy félnek az egyedülálló férfiaktól az albérletet kiadók, mint az égő tűztől!



2013. aug. 18. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis garzont keress! Külön szoba nem jó, mert senki nem szeret egy idegen férfit a lakásában.
2013. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de egy idegen nőt meg mindenki szeretne a lakásában! :-))
2013. aug. 18. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Operáltasd át magad ;)
2013. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva, én nő létemre szívesebben laknék együtt egy fickóval mint egy másik nővel.

a pasi ért a szereléshez, felhozza a nehéz ásványvizet, nem tölt el félórákat a fürdőben, és nem fogja elhasználni a samponomat meg a kencéimet :D


persze a 3 lépés távolságot tartanám, nem párt keresnék, hanem jól fizető lakótársat. :) a kisebb szívességeket meg alapvető dolognak tartom, pl én felvarrom a leszakadt gombját, ő cserébe felfúrja a polcot a falra :D

2013. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Álomnő!! Eskü nem lennék rest fogni egy inget meg 365 gombot, aztán beállítani hozzád, hogy vissza kéne varrni őket... Cserébe minden nap megjavítanék nálad valamit ;)
2013. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Budapesten óriási hiány van a kiadó lakásokból.

Így minden lakásra legalább 30-40 jelentkező van, így a bérbeadó kedvére válogathat, általában pofára. Az ideális bérlő a tisztaságmániás, káros szenvedélyektől mentes, egyedülálló háziasszony szokott lenni.


Ha férfiként akarsz albérletet keresni volna pár tippem, amit ezentúl én is igyekszem betartani:


Ha csak szobát keresel, olyan hirdetésekre jelentkezz, ahol írják, hogy egy férfi mellé keresnek lakótársat, vagy ha nem írják kérdezz rá. Férfi mellé inkább tesznek egy másik férfit, mint nőt.


Főbérlős lakás szinte senkinek sem kell, jelentkező híján talán olyan helyre be tudsz jutni.


Ha egész lakást keresel, akkor győződj meg arról, hogy tulajdonos férfi, a gyengébbik nem nem szívesen megy fel egy férfihez bérleti díjat beszedni...

2013. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!