Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az V. kerület milyennek...

Az V. kerület milyennek kerületnek számít? Laknátok ott?

Figyelt kérdés
Most nézegetek albérleteket ebben a kerületben, mert novemberben költözök fel, és érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok/véleményetek az V. kerülettel kapcsolatban.

2013. okt. 12. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én itt lakom, és szeretek itt lenni.

Minden közel van, biztonságos.

2013. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb környék a pesti oldalon, feltéve ha szereted a nyüzsgő belvárosi hangulatot.
2013. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nyüzsgéssel szerencsére nincsenek problémáim. Feltéve ha normális emberek nyüzsögnek és nem a bűnözők. :)

Remélem nem kell majd tartanom tőlük. Vagy igen?

2013. okt. 12. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán kell tartani tőlük, ha csak kifejezetten nem keresed magadnak a bajt.

Az egész kerület be van kamerázva. SOk olyan hivatal van, amit éjjel-nappal fegyveresek őriznek, főleg Lipót városban.

Én nő vagyok, és hajnalban sem félek egyedül, pedig nem vagyok az a bátor típus.

2013. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmitől nem kell az ötkerben tartanod, teljesen biztonságos környék.
2013. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2013. okt. 14. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Baromi drágák ott az albérletek.
2014. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
V. kerület szuper - Parlament körül az irodanegyed kicsit kihalt este 6 után. De amúgy semmi gond.
2014. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!