Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » VIII. kerület, Lujza utca...

VIII. kerület, Lujza utca milyen környék? Érdemes ott kivenni albérletet?

Figyelt kérdés
Albérlet keresésben vagyok.

2014. jan. 5. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem magyarnak való az a környék, de most komolyan...
2014. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Putri. Lerobbant, tele cigánnyal, este para. Csak végszükség esetén ajánlott.
2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz..

Én roma vagyok,de én sem szívesen költözöm oda, de két hétre muszáj lesz,míg felújítják a lakást...


Bár ha a lakás szép ..de este tényleg para..meg büdös van ott nagyon..

2014. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél ott ki lakást
2014. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Szerintem most már rengeteget változott a környék. Én ott élek és semmi problémám nincs a környekkel.
2015. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mrs.Nobody válasza:
100%
Tudom, nem mostani, de en nem reg voltam arra es nagyon durva a hely. Egy zsebes vegig kovetett odafele, mert gondolom latszott, hogy nem odavalo vagyok. Visszafele kicsapodott mellem egy kapualjbol, mondta, hogy ismeros vagyok neki... Nem volt jobb otletem, azt mondtam, hogy tekes vagyok es biztos azert, latott matr a metronal, vagy a varosban. Kovetkezo utcanal le is valt tolem, nem sok helyen, vagy szituban felek, de ott es akkor nagyon. Ep eszu ember NEM megy a Lujzaba, (se a Hősbe,) komolyan. Max vegszukseg eseten.
2016. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jót tett a környéknek a Teleki piac rehabilitációja és 4-es metró felépítése. Rendeget dolog javult itt az elmúlt 10 évben, mióta itt élek. A helyiek hagynak némi kivetni valót maguk után, de nem egy tragédia a dolog. Ha hajlandó vagy ettől elvonatkoztatni, akkor bőven a pesti átlag ára alatt bérelhetsz lakást a város közepén. BKV jármű a szélrózsa minden irányába megy. Én a SOTE-ra jártam, 8 perc alatt beértem az óráimra. Az Orczy park is iszonyat jó lett, de ott van egy köpésre az Aréna meg a Corvin pláza is.
2020. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én itt élek most sajnos, nem szívesen költöztem ide muszaly volt. (cigányok vagyunk) De borzalom.. Úgy félek hogy nappal is zárom az ajtót sötétedéskor egyedül nem járok. Hozzá teszem a szomszédaink nem romák mégis hajnalban mintha ölték volna egymást és ez rendszeres 😏 ide ép eszű józan ember ne akarjon jönni ha csak nem az utcát kell válassza helyette.
2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!