Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek megéri Fiatal...

Szerintetek megéri Fiatal Családok Otthonába költözni? (Fiatal házasok otthonának is hívják) Van akinek sikerült már így saját házra/lakásra elég pénzt összegyűjteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
erről még nem is hallottam...
2014. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Most nézem, havi 6 ezer Ft a bérleti díj. Szinte ingyen van. És mivel kicsik a lakások, gondolom a rezsi is alacsony.

Ha okosak vagytok és nem csak 20 ezret tesztek félre havonta, hanem ráálltok a kérdésre, összehúzzátok a nadrágszíjat és minél többet megspóroltok, akkor simán.

Ha csak 120 ezret kerestek fejenként havonta, akkor abból már kis odafigyeléssel 100 ezret félretehettek. Ez 5 év alatt 6 millió forint. Lehet, hogy amellé még kell hitelt felvenni, de jelentősen kevesebbet, mint nélküle.

Persze ha csak a minimumot teszitek félre, úgy nem fogtok sokra jutni.

2014. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Milyen jó lenne "csak" 120 ezret keresni havonta :D

Örülünk ha a 100-at megkapjuk. Amúgy igen, én is ezért gondoltam, hogy talán így többet lehet megspórolni mint albérletben.

Véleményeket, tapasztalatokat még várok! :)

2014. ápr. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!