Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van valakinek valami tapasztal...

Micike9012 kérdése:

Van valakinek valami tapasztalata a lakhatási támogatással kapcsolatban? Hogyan működik 2014-ben? Mennyire nehéz igénybe venni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy eddig 1500-an már meg kapták!De állítólag nehéz elintézni mert mindenbe bele kötnek!

Egy kis faluban lakom Borsodban,és szerencsét próbálnék Budapesten,mert itt siralmas a helyzet munkahely szempontjából!

Remélem valaki tud erről valamit írni!



2014. febr. 22. 01:25
 1/3 anonim válasza:

Én nagyon mérges vagyok a feltételekre. 150 km-re költözök a szülővárosomtól, és azért nem jár nekem a támogatás mert 1 hónap alatt találtam magamnak munkát. De ha 3 vagy annál több ideig vagyok munkanélküli akkor járna..Logikus igaz?

Én még nem találtam senki olyat aki igénybe tudta volna venni...Remélem te szerencsésebb leszel nálam..Üdv

2014. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen,sajnos feltétel a 3hónap rgisztrált munkanélküli!

Tegnap voltunk bent a munkaügyi központba!A csajszi akivel beszéltünk,azt mondta hogy idéén 3pályázatot adott be és azok meg is kapták,uh támogatott nagyon!Hát majd kiderül,remélem én is hogy sikerülni fog!Mert sajnos mésképp nem tudnék lépni!

És hát ha gyorsan nem találunk munkát akkor bukjuk is ezt a támogatást mert már csak 2015ig van ez lehetőség,utána törlik!És már csak 3szor 5hónapra adnak támogatást,nem 3szor 6ra! És neked már meg volt minden?Albi munka?

2014. febr. 25. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
es a masik feltetel a barna bor
2014. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!