Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Előre fizetős E-ON mérők...

Előre fizetős E-ON mérők valóban léteznek?

Figyelt kérdés
A Dunaújvárosi E.on nál próbálkoztam ,,,,, mire végigjártam a kálváriát ingyenesen szerettem volna , Minden fogyasztót a nevemre írattam . A szociális osztályon a jegyző adott rászorultsági igazolást , Na vittem a papírokat védett fogyasztó lettem :( De itt jött a szolgáltató hátulról mellbe : Nem kérhetem ha kifizetem se mert NINCSEN RAKTÁRON , védett fogyasztóként meg már csak ők AJÁNLHATJÁK fel ha jól eladósodtam . Most nem tudom , hogy a pultos volt csak ilyen "TAAoh" hiszen az a lényeg nem akarok adósságot . Valahol lehet orvoslatot kérni mert az E_ON web lapja teljesen máshogy tünteti fel ezt a lehetőséget .

2014. márc. 19. 15:03
 1/3 Gercsyacdc81 válasza:
Persze létezik, nem is új dolog.
2014. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak megszerezhetetlen hiába van meg minden papír :D Ha nincsen tartozásod azért nem , ha van azért nem !
2014. ápr. 7. 12:24
 3/3 anonim válasza:

az előrefizetős mérőket azoknak szerelik fel, akiknek nagy az adósságuk de valamilyen okból nem kapcsolhatják ki őket.

Felszerelik az előre fizetős mérőt. Te azt fel tudod tölteni különböző összegekkel. pl 5000-rel.

Ebből mondjuk 2500 megy a tartozásodra, 2500 ft értékben meg áramot kapsz.

2015. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!