Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 7. kerület biztonságo...

Budapest 7. kerület biztonságos, jó, szép hely?

Figyelt kérdés
Minden érdekel róla. Rottenbiller utca ?
2014. ápr. 4. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
a Lövölde tér mellett, a Király utcánál? :S
2014. ápr. 4. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:

A hetedik kerület elég vegyes, a Madách tér, Károly körút nagyon szép, a Keleti környéke lerobbantabb, "gettósabb".

A Rottenbiller-Király sarok nem a legjobb részén van, de elfogadható a környék. Klasszikus bérházas terület, vegyes társadalmi összetétellel. Ez a terület szerintem viszonylag biztonságosnak tekinthető, éjjel a Keleti felé zűrösebb kicsit. Lakást vennél, bérelnél?

2014. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagos, pesti bérházas környék. Jónak és szépnek nem mondanám, szürke, piszkos. Közbiztonság szempontjából átlagos, nem egy budai elit környék de nem is fognak összeszurkálni 500 forintért.
2014. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, kinek mi a szép és jó, klasszikus belvárosi környék, többnyire ahogy írták szürke, piszkos. Meg elég sok kocsma, szórakozóhely van szerintem arra, általában folyamatosan megy az élet. Biztonságosnak biztonságos, de ahogy én néztem, nem is a legolcsóbb környék.
2014. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos belvárosi környék, éjjel lehet ott sétálni egyedül is, de azért ne egy laptoppal tedd.
2014. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!