Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Starting ingatlanközvetítő...

Starting ingatlanközvetítő irodával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az alábbi szöveget írják bele az ingatlan.com-os hirdetéseikbe:


"Ha nem szeretne éjjel-nappal albérletkereséssel tölteni pihenésre szánt idejét, bízza ránk, mi megoldjuk. Irodánkban, kizárólag valós, létező lakásokat mutatunk, csak ki kell választania a megfelelőt.

Jöjjön be hozzánk, mondja el igényeit, tekintse meg kínálatunkat, utána eldöntheti, hogy igénybe veszi az Új és Egyedi fizetős szolgáltatásunkat vagy sem.

Ön dönt, megéri befizetnie vagy sem.

Legyen Ön is az elégedett Ügyfelünk!

"


Na most tudom, hogy vannak átverős "ingatlan" irodák, de ez nem tűnik annak(felvállalják az arcukat is a honlapjukon), meg nem találtam semmi negatívat róluk a neten. Elképzelhető, hogy ők nem csesznek át? Sajnos sokat dolgozom, hétvégén is, ezért nem igazán érek rá minden lakást elmenni megnézni, fizetnék, hogy helyettem elvégezzék a munkát.


Előre is köszönöm!


2014. szept. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom még nem volt velük, de én eddig nem hallottam túl jó véleményeket róluk. Elég sok irodával volt már dolgom, és egy biztos: a tanácsadó a döntő, nem az iroda. Minden cégnél van rendes tanácsadó, és mindenhol van olyan is, akit jobb elkerülni...

Az, hogy mit írnak a hirdetésbe, nem számít. Nyilván nem fognak rosszat írni magukról. A legtöbb tanácsadó arcképe pedig megjelenik a hirdetéseknél és / vagy a honlapokon, úgyhogy én ezt sem tekinteném mérvadónak.


Szerintem az ismeretségi körödben érdeklődj konkrét tanácsadó után, ne iroda szerint dönts.

2014. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted megnézik helyetted az ingatlamokat? Szerintem nem. Csak címeket adnak, amit a neten is megtalálsz. Engem is megkerestek mikor kiadó lakást hirdettem, nem küldtem el őket, mert számomra díjtalan volt, de ők csak a telefonszámom adták ki, amit a hirdető oldalakon nélkülük is megtalált volna a delikvens.
2014. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!