Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok ajánlani oldalakat,...

Tudnátok ajánlani oldalakat, ahol lehet kiadó lakást/házat találni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

ez komoly kérdés? :-\ google?

keress rá:

- kiadó ház

- kiadó lakás

2014. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alberlet.hu
2014. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rákerestem, már szerintem az összeset végignéztem, de még nem találtam semmit. azért raktam fel a kérdést, hátha valaki tud valami újat mondani.
2014. dec. 22. 12:06
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2014. dec. 22. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oldal nincsen. Valószínű azokat már megtaláltad amik vannak. De nem akarlak elkeseríteni, de már közel fél éve nincsen albérlet. Mármint drága az van. Nem egy ismerősöm keres, de nincs! Régen több volt a választék, most telített.
2014. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Regebben mi is kiadtuk a ketlakasos hazunk egyik lakasat. De ujabban ha nem fizet a berlo, sem el nem kuldhetem, sem a villanyt/vizet nem zarhatom el... Pert inditani lehet. Na koszonom, abbol aztan majd nyilvan megterul az a veszteseg, amit a harom-negyhavi lakber+rezsi jelent. Mert eleinte csak "legyszi, ize, majd a jovo heten..." megy, en meg johiszemu vagyok. Vegul eltunik, ket nagy kontenernyi szemetet hagyva maga utan, kutyasz@rt a szekrenyben meg a spajzban, torott uvegeket a belso ajtokban... Nyilvan ez nem a rendes tobbsegre vonatkozik!!! Tunemeny helyes berloink is voltak, eveken at, es ok voltak tobben!!! De amig semmifele jogom nincs foberlokent a gusztustalan, troger kartevokkel szemben, addig inkabb all a lakas kiadatlanul, amig el nem tudjuk adni. Nyilvan nem vegeztethetek szemelyisegtesztet az alberlokkel, nem vagyok a fonoke, hogy palyaztassam. Gondolom, mas is igy van ezzel, ezert keves/draga a kiado haz. Egyebkent mi annak idejen az ingatlan.com-on hirdettunk, csak hogy a kerdesedre is valaszoljak. :)
2014. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Olx.hu jófogás.hu én ezeket tudom.
2014. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem teljes. Hol, melyik városban szeretnél letelepedni?


Budapest? Debrecen? STB? Vannak itt olyanok, akik a megjelölt városodban élnek és lehet, hogy pontosan a szomszédjuk háza kiadó.


Egy szó mint száz! Módosítsd a kérdésed városra célozva. Meg fogsz lepődni, hogy mennyi ajánlatod lesz!

2014. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!