Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tudtok a foberlotokrol?

Mit tudtok a foberlotokrol?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint peldaul: hany lakasuk van kiadva? Mibol tudtak osszeszedni egy vagy tobb lakasra valot? Mire koltik azt a penzt, amit ti fizettek neki(k)? Jol elnek? Gondolom nem sokat panaszkodnak. Arrol, hogy milyen nehez az elet Magyarorszagon.

2015. ápr. 1. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy tisztában a fogalmakkal.

A főbérlőnek nincs lakása, benne van a nevében főBÉRLŐ.

Amiről te beszélsz az a tulajdonos.

És a válaszom az, hogy semmi közöd hozzá, hogy hány lakásuk van, miből van.

Ahhoz meg pláne nem, hogy mire költik a pénzüket.

Ennyi erővel téged is megkérdezhetne bárki, hogy Te mire költöd a pénzedet? Sőt!

Cigizel? Nézel tévét? Fogyasztasz alkoholt?

Mit dolgozol? Van másodállásod? Az bejelentett állás? Adózol utána? Mire költöd?

Miből fizeted az albérleted? Milyen autód van? Mi az iskolai végzettséged?

Nézz magadba és rakj rendet legbelül!

2015. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Te ilyenekről érdeklődnél a bérbeadódnál???? LOL:DDD


Gondolom nem az első bérleményed nyúzod ilyen stílussal, s amúgy semmi közöd hozzá!!!

2015. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez egy ilyen ország: ne kérdezősködjél, hanem legyél hálás, hogy tejelheted nekik a fizetésedet egy olyan lakásért, ami sose lesz a tied.
2015. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért, kötelező "tejelnie"??? Ki kényszeríti rá? Furcsa, primitív felfogása van némely emberformájúnak.
2015. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Albérlet! Ez ilyen. Nem tejelni kell, hanem kifizetni a lakbért. Ha nem tetszik, vagy sok keresni kell másikat.
2015. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én tulajdonos vagyok.Nem lakást adok ki,hanem szobákat.Egyenlőre 3 van kiadva és most építek két kissebb garzont.AZ ebből befolyó pénz után adót fízetek,ill. a további építéseket finanszírozóm ezekből.Van normális állásom,úgyhogy nem felélem a pénzt,hanem befektettem.Nem szoktam panaszkodni,bár akkor sem panaszkodtam,amikor semmim sem volt.Azt ,hogy valakinek milyen nehéz az élete magyarországon nem kell bemutatni,tudjuk.De nem a lehetetlenség a legnagyobb baj,hanem a tehetetlenség.Én a nulláról kezdtem.És elhiheted,nem volt egy perc időm sem az internet elött ülni.
2015. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Na megvan, honnan lesz a második, harmadik lakás: te fizeted nekik :)
2015. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7bol1. Koszi 6-os. Nekem is van lakasom kiadva, tolem nagyceg berli, ok inteznek mindent, nekem csak asz adot kell befizetnem. Kicsit frelreertheto lett a poszt, de leszarom. 6-os szoval te csaladi hazakat alakitasz at. Merre fele? Gondolom van vmi nagy gyar a kozelben, hogy szobakat porciozol. Tudsz tanacsot adni ilyen jellegu projektben?
2015. ápr. 1. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Főbérlő a szocializmusban volt, most tulajdonosok vannak és albérlők.
2015. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!