Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten albérletkereséshez...

Budapesten albérletkereséshez tudnátok ötletet adni vagy oldalakat ajánlani?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mennyire lehet megbízni például az ingatlanirodákban? Van egyáltalán olyan, ami tényleg megbízható? Vagy csak magánszemélytől érdemes?

Illetve ti hogyan csináltátok?

Nekem ez az első. :)

Igazából már beszéltem 1 megtekintést magánszeméllyel és ingatlanossal is (Hyber Infó Bt.), de őszintén szólva, nem sok jót hallottam az ingatlanközvetítőkről... Másrészről viszont, a magánhirdetés olyan ritka, mint a fehér holló...



2015. jún. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
150 db albérletet találtam a Jófogás.hu -n, ebből 142 magánszemély
2015. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az "ingatlanos", aki azt mondja, hogy fizess neki 8000-et, és ad egy címlistát, az szimplán csaló. Az ingatlanosok a lakások kiadójától kapják a pénzt minden esetben.
2015. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kiad-lak ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 2.-hoz

Sokan keverik az ingatlanost, a magát annak kiadó csalóval.

A másodiktól kapsz egy listát és jót röhög rajtad.

Hihetetlen mennyire nincs albérlet, a kereslet van többségben erre számíts. Tehát nincs olyan adatbázis ahol várnak a jobbn jobb albérletek.

2015. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jófogáson 70 ezer alatt nincs is szinte albi. Márpedig az már majdnem egyhavi fizetés. Vidéken legalábbis.
2015. jún. 25. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó első, köszönöm! Már nem hittem el, hogy biztos én vagyok vak, na újra beírtam a jófogáson a keresőbe. És rájöttem, hogy az ár megadásánál nem E ft-ot, hanem csak simán ft-ot kérdez!!! :)
2015. jún. 25. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok (jófogásos) - akkor kapok egy zöld kezet? Légyszi, légyszi :D


Félretéve a hülyéskedést, örülök, ha tudtam segíteni :-)

2015. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!