Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Párom Corvinusos, és SOTE-s...

Párom Corvinusos, és SOTE-s leszek. Kerülhetünk egy kollégiumba? Vagy csak az albérlet van, mint lehetőség?

Figyelt kérdés

Az albérlet nagyon drága?

Sajna nem állunk jól anyagilag, minél olcsóbb lenne annál jobb...


2015. aug. 21. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak magánkolik, egyik drágább, mint a másik. Ahol csak szoba van és bezsúfolnak 4 embert az 20 ezer körül, ketten 35-40 (per fő) egyedül pedig 55től szoktak lenni. És ilyenkor már hely is csak ritkásan van.


de koedukált szobák amúgy sincsenek ha együtt akartok lakni, amúgy meg 15 perc eljutni bárhova pesten ha nem valami olyan helyre kapod, mint a tétény (de szerintem egyik sulinak sincs ilyen helyeken kolija)

2015. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pasid ha nem a kertészetire ment Corvinusra, akkor gólyaként csak a Tarkaréti kollégiumba mehet mint corvinusos. Oda szoktak felvenni külsősöket viszont eléggé messze van mindentől Kőbányán és szerintem a házastársi szobákat eléggé hamar be szokták stoppolni a régebben ott lakók.


De egyébként meg ne akarj 19 évesen összeköltözni a barátoddal. Mi van ha 3 hónap múlva szakítatok?

2015. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De olyat nem lehet, hogy egymás kolijába felveszik egyikünket?

Tehát őt a sotesba? Engem a corvinusosba?

Valami rendkívüli okra vagy mittudomén? (házasok vagyunk amúgy.. :D )

2015. aug. 21. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nem hiszem, mert ezek a kolik általában csordulásig vannak és a várólista is hosszú, külsősként meg kb baromi drága


a tömő meg a rezső amúgy sem olyan nagy szám a korvinuszos kolikat meg nem ismerem de hát most milyen lehet...

2015. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kertészetire megy.


Igazából 6 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt lakunk..

Mester szakra megyünk, 24-25 évesek vagyunk.

Szóval tudjuk mit csinálunk :)

De nyilván gondolom a 19 évesekre vonatkozik a jó tanács, amiben igazad is van!


Tehát jól értem, hogy a kertészetire ezek nem vonatkoznak?

2015. aug. 21. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Kertészetin nem tudom, hogy van a koli, de mindenhol elsőbbséget élveznek a saját hallgatók, kötve hiszem, hogy lenne üres hely bárhol. Marad az albérlet.
2015. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jártok a legjobban, ha most egyenlőre koliba mentek külön, és ezzel párhuzamosan elkezdtek albérletet keresni. Most egekben vannak az árak és baromi nagy a kereslet, de ahogy telnek a hónapok javulni fog a helyzet.
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!