Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van egy kis dobozom, amiben...

Van egy kis dobozom, amiben benne volt 5000 ft, és most nincs ott. Azt gondolom, hogy a lakótársam vette el. Most mit csináljak? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Ez olyan 95%, de szemtől szemben azért nem kérdezném meg, mivel azért nem 1000%, de mondom, én szinte biztos vagyok benne, mert eddig mindent kártyával fizettem. Mit

csináljak? Hogy deríthetném ki, hogy tényleg ő volt -e az?

A dolgot megnehezíti hogy csak hébe -hóba ugrik haza pár percekre, én már vagy egy hónapja nem láttam...


neki elég kevés pénze van, de basszus nekem sincs sok, és most szükségem lett volna arra a pénzre!


Olyan hhihetetlen dühös és csalódott vagyok basszus...


2015. nov. 14. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz rá, csak panaszold el neki, hogy képzeld mi történt, eltűnt a pénzem, pedig mekkora szükségem lett volna rá. Aztán majd figyeld a reakcióit.

Ja és többet ne tarts pénzt így, nem elzártan. Szobád ajtaja nem zárható?

2015. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de hogy lehet valaki ilyen basszus....:(

Kifizettem az albidíat, vettem egy-két tisztítószert, dezodort ilyesmit, és már csak 7000 ft-m van a hónap végéig ezzel az 5000 ft mínusszal...:(

2015. nov. 14. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle nem járt-e ott vendége, mert eltűnt a pénzed. Bár aki ilyet megtesz tuti nem vallja be és adja vissza...
2015. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert tartod olyan helyen ahol eléri más is?
2015. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha otthon tartod és nem zárható semmid kulcsra, akkor rejtsd el én pl pezsgőtablettás dobozban vagy üres festékes dobozban (akrilfesték) tartom, lényegtelen mi az, csak sok egyforma legyen belőle és te tudd, hogy melyik az és ne legyen igazán szem előtt de rejtve se. Pl van a fiókban 8 vitaminos pezsgőtablettás doboz, az első 3 tele, a következő 3 és az utolsó üres de közte van egyben a pénzed. Ott nem fogja nagyon keresni senki. Vagy csinálhatsz/vehetsz ékszeres dobozkát titkos rekesszel, plüss állatot titkos zsebbel stb. Ezek nagyrésze 2k forint alatt kijön vagy amúgy is van otthon és nyugodtan lehetsz.


Amúgy tényleg lehet, hogy nem ő vette el, de arra rákérdezhetsz, hogy nem volt-e vendég mert eltűnt a pénzed és ha volt, akkor azt többet ne hívja át... Hátha megjön az esze és bevallja hogy jó hát kellett neki és bocsánt de már vissza tudja adni és vissza akarta tenni mielőtt észreveszed. Gáz de legalább visszakapod.

2015. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!