Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakhatási támogatás igénylése....

Lakhatási támogatás igénylése. Mi szerepeljen a szerződésben?

Figyelt kérdés
Szeretném igénybe venni a munkaügyi központ által adható lakhatási támogatást, mert nyáron vidékre költözök.Sikerült is találnom számlaképes albérletet, de a párommal együtt költöznék.Csak én szerepelhetek a bérleti szerződésben, vagy ő is beleírható? Nem szeretném ha ez miatt elutasítanának.Úgy alakult, hogy hétvégén leltünk rá az ideális albérletre, de a munkanélkülit nem érem el, mi az ami szerepeljen a szerződésben.A tulaj pedig szeretne mihamarabb szerződést kötni.Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 4. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a tulaj akar azonnali szerződést, te pedig nem vagy biztos a feltételekben, szerepelj benne csak te és kész.:)
2016. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapsz egy alap szerződési papírt a munkaügytől, azt kell kitölteni a tulajjal közösen. Akármilyen irka-firkát nem fogadnak el, s azon a te neved legyen mint bérlő.
2016. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg míg nincs meg az a bizonyos lakásbérleti szerződési papír, köthetsz előszerződést a tulajjal, később majd kitöltitek az ominózus papírt közösen a bérbeadóval.
2016. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül az én nevemre kértem, és tegnap bementem személyesen is megérdeklődni.Megerősítették, csak az én nevem szerepelhet benne, de valószínüleg minimális támogatást kapok, mert nincs rá keret! Hát tök jó!:(
2016. ápr. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!