Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van ötletetek, hol lehet...

Van ötletetek, hol lehet találni kiadó lakást úgy, hogy csak fél hónapra Budapesten?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam,kicsit drága lenne a teljes havi díjat kifizetni,főleg hogy nem vagyok ott. Szoba kizárva,mert saját fürdőszobát szeretnék. Van ötletetek,hol nézzem meg?
2016. ápr. 12. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
airbnb-n nem találtál? vagy hostelek, ha utóbbiból van olyan, ami saját fürdőszobás.
2016. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem rövid időszakra kéne,hanem minden hónapban két hétre,ugyanis két hétig vagyok Budapesten!
2016. ápr. 12. 20:13
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Egyedül sehogy. Vagy egy ismerősöd kiadó lakását veszed ki, és neki fizetsz, vagy egy megbízható emberrel közösen bérelsz, és te csak a lakbér felét fizeted. Olyan nincs, hogy két hétig te laksz ott, aztán valaki hasonló szintén két hétig, majd megint csere. Ha pedig két hétig üresen áll a lakás, az se éri meg a bérbeadónak. Te foglalod le, akár ott vagy, akár nem.
2016. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,hát igen,tudom,hogy nehéz...Ismerőstől bérlem most a lakást,de ő haza akar költözni most azért szólt,hogy keressek mást. Itt csak a fél hónapot fizetem mindig :/
2016. ápr. 12. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Épeszű bérbeadót nem érdekli, hogy te mennyit vagy ott. Vagy majd 2 hetente mész kulcsot átadni/átvenni? Életszerűtlen, buta elgondolás.
2016. ápr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xswerdy ***** válasza:
100%

Az egyik megoldás, hogy találsz valakit, akinek szintén fél hónapra kell, és éppen ellentétes fázisban. Kicsi az esély.


Vannak aztán kisebb hotelek, panziók, akik hosszabb távra is adnak ki szobát, jelentős kedvezménnyel a napi árhoz képest. Ők feltehetőleg ilyen konstrukcióban is tudnak kedvező ajánlatot adni.

2016. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szexuális szolgáltatásokért cserébe sokan kiadnák... ha fiatal és csinos lány vagy, könnyű a helyzet.

Ha ez nem tetszik - érthető okokból, akkor vagy lejjebb adod az igényszinted, vagy többet fizetsz.

Most belegondolva, ha lenne egy kecód, amit ki tudsz adni pénzért, kiadnád olyannak, aki csak a felét fizeti ki? Ugye, hogy nem. Főleg olyan városban, ahol simán ki lehet adni bármit, pofátlan áron is jelenleg. :D

2016. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van a k.rválkodástól eltekintve köszönöm a válaszokat. Azért nem gondolom,hogy lehetetlen,de látom,egyedül kell megoldást találnom. Panziók szerintem jól járnána,ha hetekre olcsóbban kiadnának szobákat,minthogy üresen álljon,nyilván nem a belvárosra gondolok,de a külső kerületekben biztosan van olyan panzió,ami nem full házzal működik....
2016. ápr. 18. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Leginkább olyan eset lehetséges, szerintem, ha olyat keresel, aki lakást bérel és megbeszéled, hogy beszállsz a bérleti díjba és rezsibe. Hogy milyen arányba, az megbeszélés tárgya (persze az is kell, hogy a bérbeadó ne kekeckedje emiatt).
2016. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!