Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudok tenni valamit ez ellen?...

Tudok tenni valamit ez ellen? Fontos

Figyelt kérdés
Alberletem van Magyarorszagon 2 eve. Eddig minden rendben volt mindig idoben fizetve volt a lakber stb. Egy eve kikoltoztem Angliaba de az alberletet megtartottam tovabbra is fizettem mindent. 3 honapja otthon voltam egy hetre majd visszajottem, a foberloazonban lecserelte a lakas zarat es felmondta a berleti szerzodest a tudtom nelkul indokolva azzal hogz rendetlenseget hagytam magam utan. Szombaton mennek vissza, de a kulcsal mar nem tudom kinyitni a lkas ajtajat, mi a teendo?

2016. aug. 17. 16:03
 1/1 xswerdy ***** válasza:

Levélben, mailben, vagy hogyan értesített a tulaj a felmondásról, és a zárcseréről? A felmondási idő megfelel a szerződésnek? Annak függvényében válaszolj. Mikortól fogadod el a felmondást, és addig meg adjon kulcsot az új zárhoz.


Amúgy a jegyzőtől kérhetsz birtokvédelmet. Perzse az nemigen működik olyan gyorsan, hogy hazajössz szombat délután, és ő azonnal intézkedik, hogy be tudj menni...


Esetleg neki addig is küldd el a levelezéseteket, és jelezd, hogy birtokvédelmet kérsz. Lehet, hogy gyorsan behívják egy elbeszélgetésre, és mire visszajössz, visszacseréli a zárat.

2016. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!