Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mi a fontosabb,...

Szerintetek mi a fontosabb, egy új építésü ház amely kivülröl szép vagy régi építésü de belül maximálisan felújított? Illetve mennyire fontos a környék?

Figyelt kérdés
Mondjuk kivennètek-e egy nagyon szép lakást, viszont régi építésü házban kevèsbé elit környéken ( Haller utca/Mester utca sarka konkrètan)
2017. máj. 12. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon fontos a környék.

Nem az a fontos, hogy elit legyen, hanem, hogy nyugodt, hogy hazamerjek menni sötétben is, hogy legyen a közelben mindenféle, ne a világ végén legyen, ahol semmi sem elérhető.

Nekem nem fontos, hogy új építésű legyen. De az fontos, hogy ha régebbi, akkor milyen állapotban van az épület. Ha megfelelően karban van tartva, akkor nem gond, hogy nem új. De ha lepukkant és látszik, hogy hamarosan vagyonokat kell majd rákölteni, ha nem akarja az ember, hogy összedőljön, akkor nyilván nem választanám azt.

2017. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bérlés szempontjából szerintem nem annyira fontos hogy milyen a lépcsőház. Persze ne legyen vállalhatatlan. Fontos a környék, de nyilván mindenkinek mások a szempontjai (közlekedés, óvoda/iskola, stb).
2017. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, mennyire vagy ismerős azon a környéken, de a Haller utca-Mester utca környékén elég sok a csöves és a kisebbség, üvöltöznek az utcán, rengeteg arrafelé a zsebes is, a Boráros térről már nem is beszélve.

Ha már bérelnék, akkor biztos, hogy jobb környéken. Lehet nagyon jó az új építésű is és a régebbi is. Ha hosszú távon gondolkodsz, akkor mindenképp otthonos legyen, ahova szívesen jársz haza.

2017. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Bérlőként a hangsúlyt a belsőre fordítanám, hogy kellemes és kényelmes legyen.

A Mester-Haller sarok semmivel nem rosszabb, mint Pest bármely utcája, de ezzel nem azt mondtam, hogy jó, csak azt, hogy pont olyan mint a többi.

A közlekedés jó, a környék jól ellátott.

2017. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A környék és a ház belseje számít nekem a legtöbbet... Nem zavarna ha a házam külseje lelakottnak és rondának nézne ki. Legalább elijesztené a betörőket.
2017. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!