Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményed a Hecht...

Mi a véleményed a Hecht termékekről?

Figyelt kérdés

Nekem van egy Hecht 1065 Fúró - kalapácsom.


És szerintem egy kalap.... mondjuk 7 rúgóért vettem. És be tekertem 6db 100-as T40-es fa csavart és elkezdett füstölni.


Ezt egy 12-v-os AEG behajtó könnyedén véghez viszi.


——-


Most kompresszort akarok venni és minnél olcsóbban/jót .


Kinéztem a Hecht 2026-ot

Einhell TCAC 190/24/8



Nagyon vacaknak találom az Hecht-et...


Zippert dicsérik még nagyon


Meg a Metabo kompresszoron gondolkozom az ipari állítólag és 45 rugó


2020. febr. 1. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Február 6-tól a Lidl-ben lesz Parkside kompresszor 45 ezerért. Nézd meg, 3 év garancia van rá és hobbi, otthoni célokra tökéletes ez a márka.
2020. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőnek.
2020. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fűszegélynyíróm van ilyen márkájú. Csodálatosan piros színű. Sajnos a damil orsózása nagyon rossz megoldású, a fejet rögzítő rúgó gyakran elugrik, aztán lehet keresgélni a fűben, a két damilszál feltekerésére nem lehet megtalálni az egyértelmű utasítást. A damil anyaga elég puha, könnyen szakad.
2020. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én úgy halottam, hogy a Parkside termékek gyakorlatilag az Einhell termékei a Lidl Parkside kérése itt-ott átalakítva.


Panaszkodnak egyébként erre a Parkside kompresszorra is, eltört főtengely stb.


Lehet akkor rámegyek egy Einhell kompresszorra az 30 rugó.

2020. febr. 1. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Einhell, hecht, parkside, fuxtec, stb stb, mind kínai szar... működik, ameddig működik, aztán el lehet dobni...

Ha minőségi gépet akarsz, amivel dolgozni is lehet, annak meg is kérik az árát, 1-2 tízezerért olyat nem kapsz... tegyel hozza egy 0 legalább.

A parkside -nek annyi előnye van, hogy működik a garanciája a lidl-nek...

Sok bolt a kínai szarokra elzarkózik a garancia érvényesítésétől.

2020. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# ez tényleg igaz a garancia. Én egy sport károkat vittem vissza és postán küldték a levelet hozzá.
2020. febr. 1. 15:56
 7/10 Fantom83 ***** válasza:
100%

Ha kompresszor,akkor csak is Güde,vagy Scheppach.


Scheppach,24L,1500W,2 év garanciával 34.000 Ft felett picivel.Megveszed hozzá a tömlő végére szerelhető Extol vízleválasztót az olyan 1700Ft,és egyenlőre nem kell megvenni a komolyabb vízleválasztót 10.000 felett,ha például festeni is akarsz vele kisebb dolgokat (mert ugyebár a 24 Liter nem egy nagy durranás,de még az 50 L se nagyon....)


Tapasztalatból ajánlottam mindkét márkát,24L-es Güdével indítottam,kinőttem,eladtam,de még a mai napig üzemel a gazdájánál.Jelenleg 50L-es Scheppach-ot használok 6. éve bírja a nyúzást,kapott már mindent,annyi volt vele csak a baj,h pár éve szétrepült a venti hűtő lapát, 500Ft volt rá a másik)


(A trollok pedig nyugodtan diszlájkolhatják a válaszomat,mint ahogy eddig tették,nem is várok mást tőlük)

2020. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# köszi Fantom83,



*( pulzusmérős Sportkarórát vittem vissza) ami folyton lemerűlt majd megadta magát a 6-dik elemnél. )



Sheppach, Güde ezeket megjegyzem, utána nézek.

2020. febr. 2. 10:10
 9/10 A kérdező kommentje:

7# Szia mit gondolsz erről?


[link]



Vagy bőven elég a 24L-és


[link]



Gépeket kitakarítani, néha festeni vele erre használnám meg lehet egyszer lehomokfuvoznák vele pár dolgot. Ha elbírja

2020. febr. 2. 10:33
 10/10 Fantom83 ***** válasza:

Na most a 24L-nél,és az 50L-nél az a helyzet,amikor a bal,vagy a jobb öklödet harapjad.


A 24L hamarabb feltöltődik,többször kapcsol be,viszont fele annyi levegő fér bele,az 50L tovább pumpál,ritkábban kapcsol be,viszont 2x annyi levegő fér.

Szerintem ha te is csak arra akarod tartani,h kifújd a számítógépet,és egyéb alkatrészeket,biciklit,motort "pumpálj vele",akkor 24L-est ajánlom.

Ha festeni akarsz,szerintem csak és kizárólag "eredeti kínai" K-3 -as pisztoly, 0.5mm-es fúvókával.(ha nagyobb furatméretű pisztolyt használsz,akkor fenn áll az esély,h a világba kifújod a festéket,a kompresszorod meg állandóan menni fog)

2020. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!