Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Inverteres hegesztőgépet...

Inverteres hegesztőgépet szeretnék vásárolni Otthoni barkácsolásra. Max 50e ft -ig nézegettem Kiszemelt Jasic arc 200 Megéri megvenni vagy nézek inkább mást ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 12:42
 1/8 Parasztgyerek válasza:

[link]


Nekem ilyen van. Meg vagyok elégedve vele. Mondjuk én 25-ért vettem a bolhapiacon. Nem használtan természetesen.

2020. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egy RIGA MMA240 fantázianevű kínai invertert nyúzok hat éve minden nap. Kaputechnikával foglalkozok. Minden héten elfogyot 2-3kg pálca.

A 240A-t biztosan nem tudja, de 5-ös pálcával nem lehet zavarba hozni.

Otthoni barkácsolásra biztosan jó lesz.

2020. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, a Jasic nagyon jó minőségű gépeket gyárt. Ugyan a bekapcsolási ideje nem túl magas, de ha nem akarsz vele ipari szinten métereket hegeszteni folyamatosan, akkor ez lényegtelen és legalább abban biztos lehetsz, hogy amit ráírtak, azt tudja is ez a gép.
2020. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek


Még az iweld gorilla superforce 220-at néztem

Erről vélemény ?

2020. máj. 26. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Az még jobb mint a Jasic és ipari felhasználásra is alkalmas. Itt olvashatsz róla tesztet:


[link]

2020. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Adatok alapján nekem is jobban tetszik ez

Még egy kérdés hogy mi a különbség a fekete és sárga közt ?

Vagy csak a szín ?

2020. máj. 26. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak a szín. Az Iweld mostanában kezd áttérni erre fekete színű gépházakra.
2020. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó az iWeld, nekem egy öreg Monkey 1660 van, 160A, meg egy kis rásegítés, 2,5mm elektródával sose ütköztem a határaiba, utóbbi években még awizni is elég sokat szoktam vele. Új korában, friss garival csináltam is vele bekapcsolási idő tesztet csutkára tekerve 3,25mm bázikussal, nagyon gyors cserével, rendesen megijedtem, hogy nem kapcsol le, de a 10 perc végén ahogy gyorsan a kiáramló levegőbe tettem a kezem, enyhe langyosságon kívül semmi jele nem volt melegedésnek, tehát valójában tényleg semmi félelmetes nem történt. Annyit értem el az egésszel, hogy amit miniüllőnek használtam vastömb, nagy izzó krumpli lett, meg nyilván kiridegült itt-ott.


Hozzátartozik, hogy ebben a hűtés eléggé el van találva: mocsoknagy és piszkosul ordítva forog végig. Ami jó, mert nem felejted bekapcsolva, de nem jó mégse, mert ha terepen csak földön van a gép, csak eszi a port, főleg ha néha megkínálod flexmorzsával is.

2020. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!