Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezt meglehet valahogy csinálni...

Ezt meglehet valahogy csinálni otthon még ,ha csak a gyengébb változatát is? vagy felejtsem el? mik a feltételei ha mégis meg lehet?

Figyelt kérdés

Ez lenne a cél:

[link]


Az hogy egy fém pengéjű kardot meg gyújtsak alkoholal és tüzzel vagy majdnem bármi mással viszonylag biztonságosan de látványosan.

Bunkók,idióták és önjelölt nyelvtan tanárok kíméljenek.

Az értelmes és hasznos válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 9. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Gif készítő programok között találsz ingyeneset is.
2020. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Megcsinálni nagyon könnyű, lehetséges.

BIZTONSÁGOSAN megcsinálni otthon szerintem kvázi lehetetlen.

2020. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es fejtsd ki kérlek hogy lehetséges ha tudod!
2020. jún. 9. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

#3

Minek? Hiszen te is leírtad: bevonod a tárgyat valami gyúlékony anyaggal és meggyújtod. Elég evidens. Csak mivel feltételezem hogy nem értesz hozzá, ez elég veszélyes magadra és a környezetedre nézve, semmiképpen nem ajánlom.

2020. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"Bunkók,idióták és önjelölt nyelvtan tanárok kíméljenek."

Vigyázz magadra, saját magad minek sértegeted.

2020. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Kösz a hasztalan választ.


4 ok kösz

2020. jún. 10. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt egyszerűbb propánnal megoldani, szerzel egy díszkardot,( elég lágy anyagból vannak) kimarod hosszában kb a kard vastagságának feléig, fogsz egy vékony csövet lezárod az egyik végét beleteszed horonyba és a másik nyitott végét a pengén át levezeted a markolatig (pl réz fékcső,vagy vékony vascső),a markolatban valahogy kialakítasz egy csatlakozót a cső végére, és összehozod a gázcsöves pengét a markolattal, a cső feletti nyitott részt valamivel lezárod,(vagy ragasztasz fölé egy vékony vaslemezt vagy kiöntöd ónnal esetleg ólomal) utána átfurkálod vékony 1mm-es fúróval keresztbe a csövön, teljesen átmenő furattal, utána elvileg csak gázt kell belevezetni,és begyújtani. Vannak ilyen kemping sütőkhöz való palackok azzal rácsatlakozol az elég egy ideig, érdemes csapot rátenni,és beállítani hogy ne szúrólángot hozzon a furatoknál.


Visszaégni nem tud, pont úgy mint egy sima disznópörzsölő sem.


Ha a pengét magadnak csinálod még egyszerűbb a sztori.


Elvileg ennyi, én ezt régebben megoldottam sarokcsiszolóval gázlámpával meg egy fúrógéppel,mondjuk én addig szórakoztam vele míg ki nem olvadt az ón, de ahhoz kellett vagy 20 perc.


Egyébként 5-ös válaszadó téged meg az 1-est sértett meg, ez látszik a válaszaitokon is, nagyon magatokra vettétek,két bunkó semmirekellő.

2020. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!