Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meghibásodott garanciális...

Meghibásodott garanciális Parkside szerszámot hogy tudom javíttatni?

Figyelt kérdés
A boltba kell visszavinni? Vagy van szervíze?
2020. szept. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A lidl-be kell visszavinni. Valszeg visszaadjak a penzt, nen nagyon foglalkoznak javitassal.
2020. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy az egyes írja, azzal a különbséggel, hogy a "nagyon" szó nem kell a válaszba :) Egyáltalán nem foglalkoznak a javítással. Nincs szervizük, alkatrészük. Visszaadják a pénzt és ha bejött (a hiba ellenére), akkor a legközelebbi akcióban veszel újat, vagy egy jobb minőségűt máshol.
2020. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fantom83 ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem nekem mikor pár hónap után behalt (kb. 6.-7. vágás után) a körfűrészem,és visszavittem a boltba, a boltvezető valami 60 napot mondott.


Garancia futár jött érte házhoz,kb. másfél hét után,egy csütörtöki napon elvitte,következő héten kedden már itthon volt a gép.

2020. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a hibás fúrómat csak beviszem a boltba, hátha beveszik és várok. Vagy javítják, vagy csere, vagy pénz vissza.
2020. szept. 20. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Foglalkoznak javítással a nagyobb értékű gépek esetében. Ha jól tudom futárt küldenek házhoz bár nekem még nem kellett garanciáztatnom nekem eddig minden bejött pedig heti 10-20 órát majdnem minden gép megy.


Ha a papírok amiket kaptál hozzá megvannak azokon biztos rajta lesz minden.

2020. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
89%
A blokk alján van az ügyfélszolgálat száma, azt felhívod(ingyenes) és mindent elintéznek. Felesleges bevinned, ott szépen hazaküldenek a telefon mellé(teszem hozzá jogosan).
2020. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!