Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az alábbi képen látható mini...

Az alábbi képen látható mini köszörűhöz való szettből lehet valamelyik kiegészítővel fából például négyszöveg kivágni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 9. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ilyennel.

[link]

2021. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fantom83 ***** válasza:
89%

Egy kép nem ártott volna a fadarabodról.

Maró kiegészítővel ki tudsz marni négyszöget,csak iszonyt idő,és lesz nem sarkos,hanem rádiuszos.

2021. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Az meg ilyen.

[link]

2021. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Amit belinkeltél, az egy gravírozó szett.

Vagyis nem fához való.

2021. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fantom83 ***** válasza:
100%

Pont h jó linket nyomatott be az előtted válaszoló,mert a te szettedből az ilyen marókkal tudod kimarni a négyszögedet.

Jó fához,műanyaghoz,talán még puhább fémekhez is,alu,réz.


Mivel sem képet,sem méreteket nem kaptunk a fadarabról,én meg merem kockáztatni a legelső válaszoló körfűrész tárcsás válasza is jó lehet,ha átéri a faanyagot!

2021. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mindenféle fával szoktam munkálkodni, de legtöbbet rétegelt falemezzel, valamint bútorlappal.


A következő barkácsoláskor egy 12 rétegből álló lemezbe kellene téglalap és kör formákat készítenem.


A gravírozó szett szerintem a kérdésben szereplő URL miatt került elő, nem az eBay-es "grinderek" miatt.


Igen, hirtelen nekem is az első hozzászólásban lévő fűrész tetszik, de valószínűleg ezzel sem tudnék merőlegesen vágni (ha átéri, ha nem), így valami csiszoló fejre (is) mindenképp szükségem lesz.

2021. febr. 10. 17:22
 7/10 Fantom83 ***** válasza:

Négyzetes lyukfúró, négyszögfúró, négyzetlyuk fúró az ami kell neked.

Kör formákhoz pedig élmaró,felsőmaró kell.

Szerintem a 12 rétegűhöz a harmatnál is gyengébb lesz a gravírozó géped.

Ha tévednék,a többiek majd megírják. (de szerintem nem tévedek)

2021. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm a válaszod, az első mondatban szereplő kifejezésekre rá fogok keresni, és megpróbálok okosan választani majd.

Egy ilyet tervezek venni a munkálatokhoz: [link]

2021. febr. 10. 22:05
 9/10 Fantom83 ***** válasza:

Szerintem ennyi pénzből mát kapsz Aliról egy élmarót,ami nagyságrendekkel erősebb egy kis gravírozónál.

12 rétegűt sima multicsiszolóval vagy nem tudod megcsinálni,vagy a poklot megjárod oda-vissza mire végzel.

2021. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ennek a szerszámnak a létezéséről sem tudtam :)

Mini köszörűt mindenképp kell vennem, megnézem, mit érek azzal, aztán ha nem válik be semmilyen eszközzel, megyek tovább.

2021. febr. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!