Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen barkácsoláshoz szüksége...

Milyen barkácsoláshoz szükséges alapeszközöket érdemes beszerezni falun?

Figyelt kérdés

Egy községbe költözünk ki a családdal (2 gyerek) milyen barkácsoláshoz és mindennapi tevékenységekhez szükséges eszközöket kell szerintetek beszereznem?

Pl. forrasztó, sarokcsiszoló, akkumulátoros fúró, stb?


2021. szept. 11. 11:30
1 2
 1/14 mindentudó99 ***** válasza:
65%
Igen ezek. Dekopír. Ütvefúró. Vagy kisebb vésőgép is esetleg kellhet. De hát ezek igény szerint kinek mi kell. Van akinek pl nekem is hegesztő is kell. Évente 15 ször használom kb.
2021. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán értem a kérdést - eddigi lakóhelyeden nem kellett semmit barkácsolnod, de hirtelen falura költözvén valami belső biológiai kapcsoló átkattan benned és kényszeresen krampácsolnod, forrasztanod és fűrészelned kell majd minden nap? Esetleg a költözéssel munkahelyet is váltottál? Mert akkor ott kéne megkérdezned a felettesed, hogy kell-e valami saját eszközt vásárolnod vagy normálisan a cég állja a szerszámokat, de akármennyire is hihetetlen: falun is vannak kőművesek, villanyszerelők, kertészek és asztalosok, akik barkács- helyett profi gépekkel dolgoznak a lakosság számára.
2021. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ásó, lapát, csákány, kiskalapács, nagykalapács, balta, vizesvödör, locsolókanna, akkus fúró, csigafúró-sorozat,klf.csiszolóvászon, egy fándli, spakli, és még rengeteg minden...

A kézi csiszoló különbözőn tárcsákkalnaz nélkülözhetetlen.


Stb...stb..

2021. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mint minden, a céltól függ. Mire kell.

Nekem pl van komplett vízszerelő készletem, kézi présszerszámmal.


Van nagy bontókalapácsom, van gérvágóm, körfűrészem, stb, sorolhatnám még.


Nincs olyan, hogy "ez kell fálun".

2021. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

A kertbe:

Asó, lapát, kapa, kisbalta, fejsze, vasvilla, kasza, sarló, fenkő-kaszakő, metszőolló, talicska, vesszőseprű.

Nagyvonalakban kb ezek szükségesek. Egészítsétek ki ha kihagyatam volna még valamit.

2021. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Ja ez kimaradt, még egy jó kis alumínium létra is fontos falun:

[link]

2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mindíg vedd meg ami épp kell. 10-15 év és összejön minden. Egyszerre akár többbszáz eztes kiadás os lehet
2021. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sok minden nem jutott eszembe, hogy mi kellhet és nem szeretném, hogy amikor szükség lenne rá ,akkor jönnék rá, hogy nincs.
2021. szept. 11. 21:38
 9/14 anonim válasza:

Egy jó kis könnyű fűrészt is érdemes beszerezni, kb. ilyesmit:

[link]

[link]

[link]

2021. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottam barkács, de egy keretes házba (gondolom oda költöztök) valószínűleg kelleni fog fűnyíró (vagy fűkasza, szegélynyíró stb, a telek méretétől és jelelgétől függően).
2021. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!