Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyent sem láttsam még, a...

Ilyent sem láttsam még, a csak csőve oldalt kilyukadt/kirepedt és spriccel belőle többfele a víz. Hogy lehet ideiglenesen kijavítani? Az alábbi módszer nem jött be.

Figyelt kérdés
Kis pillanatragasztót raktam a résbe és aztán vászonnal megerősített erős ragasztószalaggal 10-szer körbetekertem, de pár használat után újra kiszivárog. Nem értem, pedig még a nyomást is picit levettem, sima mosogató csap.

2021. szept. 30. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

strang? - gebo


flexi? - csere


leírnád, ha nem a fentiek közül valamelyik?!!

2021. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Többe kerül a ráfordított idő és anyag, mint venni egy használt csaptelepet. 2-3e egy mosogató csaptelep.
2021. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a csap csöve/szára! ahol kifolyik a víz
2021. szept. 30. 12:25
 4/7 A kérdező kommentje:

"Többe kerül a ráfordított idő és anyag"


az biztos, de azért a környezetet nem jó terhelni szeméttel, ha meg lehet csinálni egy kis idő és energia befektetésével

2021. szept. 30. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Keresnék egy kicsi, mondjuk M2x5-ös önmetsző, laposfejű csavart.

Felfúrnám a csapon a lyukat a csavar méreténél fél mm-rel kisebbre, szilikont nyomnék a lyukra, a csavar alá illeszkedő méretű gumitömítést tennék és behajtanám úgy, hogy jól szoruljon. Ha a szilikon megszilárdult, teszt.

2021. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél másikat, de egy jó minőségűt. Ha folyton folyik majd és ezt-azt cserélgetni kell, az is környezetszennyező, na meg plusz az is tönkremehet, ami alatta van (pult, alsószekrény). Én ezt játszottam egy darabig olcsó és folyton újrabuherált (hol én, hol szerelő) csaptelepekkel, aztán meguntam.
2021. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cövet levágni ,roppantó gyürüs flexibilis csövel megtoldani?
2021. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!