Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyenek az emagon forgalmazot...

Milyenek az emagon forgalmazott szerszámkészletek?

Figyelt kérdés

három féle szerszámkészletet nézegettem az emagon, csak nem tudom milyenek minőségben? Mik a különbségek, mert képek alapján kb ugyanazok a szerszámok vannak mindegyik készletben.


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. nov. 9. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha szerszámkészlet kell, ne ezekbe gondolkodjál. Egy rendes crova készlet kerül ennyibe.

Még lidlibe összevásárolt is jobbat képvisel sztem. Olcsón, jót semmiből sem kapsz. Még barkácsolasra is kell normális, nem kinyúló villáskulcsok, vagy szétrepedő dugókulcsok kellenek.

2021. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szerszámkészleteket többnyire csak naiv háziasszonyok vásárolnak karácsonyra a pasijuknak, mert azt gondolják, hogy ettől majd a -kétbalkezes- párjuk megtáltosodik és megjavítja majd a már fél éve csöpögő vízcsapot.


Avagy olyan pasasok veszik, akik azt hiszik, hogy egy ilyen készlet megvásárlása után ők lesznek a "szerelés ördögei" mert bármit meg tudnak majd javítani, miközben az a valóság, hogy semmihez sem értenek.

Viszont tudják mutogatni az ismerősöknek, hogy milyen jól csillognak a szerszámok a dobozukban, miközben a legegyszerűbb javításokhoz továbbra is szerelőt hívnak.



Vagyis szerszám vásárlásnál az a kérdés, hogy egyáltalán mihez értesz, mi az amit meg tudsz majd javítani?!

2021. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen szerszámaid vannak már és mi a szakmád.

Biztos, hogy szükséged van kb. 30 db. csavarhúzóra??

2021. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sógorom többmindenhez ért barkácstémában is, és Ő is bíztatott, de én mégse bízom az ilyen nagy kiszerelésű szerszámkészletekben, amiket már mindössze 20-50 ezer Ft között meg lehet venni, gyanúsan olcsók, amik elromlás hiányában tutira az anyagminőség rovására mennek, ennyiért még 400 részeset sem vennék, nemhogy 500-700 részeset! Az Emag általánosságban nagyon jó oldal, csak az ilyen szuperolcsó kategóriás "cuccok" megbízhatatlanok!

Én reálisabb készletek között nézelődtem az Árukeresőn, ismert márkákban, és a legtöbb részes, többféle célú szerszámkészletekben ezt a 2 Hitachi-t találtam, amiket érdemes lehet megvenni!

[link]

[link]

Általános helyett pedig érdemesebb direkt szerszámos webshopokban nézelődni, azok közül pedig a Szerszámoutlet a legjobb, vagy még Fétis, Kamody, MegaTool.

2021. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen készleteket messzire kerüld, mint ördög a szentelt vizet. Flinke és társai max. arra jó hogy a dugókulcs fejeket csúzliba rakod és varjakat lövöldözöl vele a réten.
2021. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt hogy otthoni barkácsolásra vegyél Gedore vagy Hazet minőséget, de ezeket a készleteket sem javaslom. Teljesen mindegy hogy évente csak egyszer veszed is elő, ha akkor sem tudsz velük minőségesen dolgozni. Rossz szerszámmal tönkre teheted a szerelendő eszközt is, te is megsérülhetsz ha törik valami.
2021. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!