Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni barkácsolásra milyen...

Otthoni barkácsolásra milyen aksis fúrót vegyek? Black & Decker, vagy Skill, vagy milyet? Nem ipari használatra!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Óccsó' 12-14V-osat. Ha netalántán beszarik az akkuja a garanciaidőn túl óccsóér' veszel egy újat. Ha veszel egy Black & Decker gépet, ugyanannyi lesz rá a garancia, csak az ára lesz, 3-4-szerese, meg az alkatrész hozzá.
2010. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
én b&d-re szavazok. Apukám nagy barkácsember, rengeteg gépe van, kb egy teljes asztalos-, esztergályos-, kovács- meg még mittudoménmilyen műhelye van, a legtöbb gépe márkás, pl b&d. Van, ami amióta az eszemet tudom, megvan, elég rendesen használatba is van véve, és még mindig szuperál. Olcsó húsnak híg a leve, szokták mondani.
2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a Skillt ugyanaz gyártja mint a bosht, a B&D az utőbbi időben nem a legjobb.
2010. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olcsóbb,de NEM tecsó-gazdaságos jellegű sz@rt.Ha lehetőséged van,2(pót)akksist vegyél! Minél nagyobb/16,8 v.18 Voltost !

Kérdésedre---Skil-re szavazok.

Nekem májusba múlt 3 éves a 18 v-os Einhell-lem,az egyik akksija "döglödik" már.Anno 8490 ft volt.

2010. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a többiekkel ellentétben azt javasolnám, hogy felejtsd el ezt az akksis dolgot. Most költöztünk, barátnőm szülei jöttek segíteni, és egyszerűen fájdalmat okozott nézni azt, ahogyan az apja szenved az akksis cuccával... egy rohadt csavart nem volt képes kivenni vele a zárból. Én a helyedben inkább vennék egy jó fúrót és hozzá olyan fejeket/készletet, amivel helyettesithető az összes csavarhúzófej.
2010. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se aksisat vegyél. Az aksi 2 év alatt bedöglik, akkor is ha nem használod. A végén már egész nap töltheted és bekapcsolod, aztán platty, 5perc után meghal.


Vegyél inkább egy normális konnektorba dugható fúrót, olyat aminek szabályzós a sebessége. Azzal csavarozni is tudsz, ütvefúrni is, és 10 év után is tökéletes marad.

2010. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem a fúró az fúró túl nagy a nyomatéka a csavarozáshoz. Természetesen lehet használni arra is, én is azzal lambériáztam körbe a fél világot, de ennek ellenére a fúró az fúró.

Márkást csavarozót vásárolj,lehetőleg 12V osat és akkor nem kell attól félned hogy hamar lemerül.

2010. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy fúrógépnek túl kicsi a nyomatéka. Nincs benne elég áttétel és még csak nem is állítható. Egy nyomatékfokozat van és kész.


A B&D szerintem sem olyan nagy márka. Jó, nyilván egy fokkal jobb, mint a teszkógazdis.

A márka szerintem minimum egy Bosch vagy Makitánál kezdődik. Igaz az áruk is "szép".


Én most egy Li-akksis géppel szemezek nagyon. A praktikus áruházban most 8e-re van leakciózva. Valami Budget van ráírva, fogalmam sincs, hogy ki a gyártója. De ennyit talán megér és tovább fog élni mint egy Ni-Cd-os.

2010. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem a Hilti a tuti jóóóó drága de megéri :-)))))
2010. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!