Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ragasztópisztoly Rossmann,...

Ragasztópisztoly Rossmann, Ideen Welt Ragasztópisztoly, van róla vélemény, tapasztalat? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Vagy milyet vegyek ami biztosan jó minőségű?

Kisebb dolgokat ragasztani.



2022. márc. 28. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy egyszerű konstrukció, ne gondold túl. A legolcsóbb is megteszi.
2022. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem hasz még tehát kb semmit nem tudok róluk.
2022. márc. 29. 00:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Sosem használtam még.
2022. márc. 29. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy melyiket veszed. Gyerekjátéknak mindegyik megteszi, annál többet meg ne várj töle.
2022. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeknél nem azon múlik, hogy milyen pisztolyt veszel, mert a lényege mindegyiknek ugyanaz, hanem, hogy milyen ragasztórudat veszel hozzá.
2022. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél, amilyen ragasztót akarsz használni. Vannak alacsony hőmérsékleten (60-80 C°) olvadó rudak és magas hőmérsékleten olvadó (180-200 C°) rudak. Ez utóbbihoz természetesen olyan pisztoly kell, ami tud legalább 200-250 C°-ot. Vannak állítható hőmérsékletű pisztolyok, ezekkel könnyebb az alacsony hőmérsékletű rudakkal való munka.

Mindezek mellett különböző vastagságú rudak és ezekhez való pisztolyok léteznek.

A márka mindegy, mint előttem már írták, ezek eléggé egyszerű szerkezetek. Nekem egy filléres noname már évek óta hibátlanul teszi a dolgát.

2022. márc. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!