Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú csavarhúzó...

Milyen márkájú csavarhúzó készletet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kinek milyen márka jött be ami bírja a strapát?

A használati terület: barkácsolás, házfelújítás, autószerelés stb...


Az Aldi, Lidl márkák nem jöttek be csavarhúzókból, elnyírtam a fejüket.

Drágább készletet vennék ami jó minőségű.



2022. ápr. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Pedig jellemzően a csavarokat cseszi el a csavarhúzó és nem fordítva.
2022. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Felo csavarhúzóijaim vannak több mint 5 éve, jól bírják, pedig sokat vannak használva.
2022. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Wera
2022. ápr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Wiha bírja a strapát, de ilyen feladatokra mint barkácsolás, pláne autószerelés, biztos nem fognék be egy Wihát!
2022. ápr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tactix utheto csavarhuzo keszlet.
2022. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
King Tony, Toptul csavarhúzók is ok. Én tuti, hogy nem vennék meg egy készletet, mert a készletben általában csak 100mm-es pengehosszúságú darabok vannak. Én szeretem, hogyha egy csavarhúzónak a pengéje hosszabb (150-200mm), kényelmesebben lehet vele dolgozni. A szűkebb helyekre is jobban befér a hosszabb pengéjű csavarhúzó. Régebben a Beta-k is jók voltak, de ma már azt sem vennék. A nagyobb csavarozásokat ma már sok esetben akksis gépekkel + bitfejekkel oldják meg az emberek. Persze ettől függetlenül nekem is van itthon hagyományos kézi csavarhúzó is. A King Tony-t ajánlanám, de a Toptul is nagyon jó cucc. A bp-i autotools üzlet szinte minden Toptul terméket nagyon rövid határidővel be tud szerezni.
2022. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Wiha, Wera, Beta, de ezek inkább ipari felhasználásra. Barkács célra szerintem megteszi a Yato esetleg a King Tony.
2022. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
yato-t, extol-t, neo-t NE!
2022. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves 8-as nem tudom mi bajod a Yato szerszámokkal. 3 éve vásároltam dugókulcs készletet meg 1-2dolgot és azóta is hibátlanul működik minden pedig használóm őket autószereléshez, meg maszekba villanyszereléshez házkörüli dolgoknál is rendszeresen előkerül. Nekem egy rossz szavam nem lehet a Yato termékek-re igaz nem egy Beta vagy más profi szerszám de teljesen megállja a helyét a mindennapokban.
2023. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a bajom a Yato szerszámokkal, hogy rossz minőségűek.


Dugókulcs-készlet: a 3/8-os feltűzőszárról lecsúszik a dugókulcs fej. Gyújtógyertyát cseréltem volna vele, tök jó volt, hogy a gyertyán maradt a dugófej....


Oldalcsípő fogó: 0,4mm acéldrótot nem viszi, a márkátlan, praktikeres fogó simán viszi!


1/4-es, rugós bit befogó racsnis hajtószárhoz: 3db-ot vettem, az első bit berakása-kivétele után kiesett mindegyikiből a rugóacél...


Csak szemezgettem a negatív élményeim közül, sok szerszámukat próbáltam, nálam ez a márka leszerepelt...

2023. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!