Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Domotor felso tartalyos wc...

Domotor felso tartalyos wc tulajok,milyen trukkjeitek vannak,hogy a vizszintes nagy gumigyuru jol zarjon es ne eresszen a wc?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem tellik meg a tartaly,mert nem zar a gyuru.

Kepek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Legutobb megjavitottam :2 napja es jol mukodott. Most ujra ereszt. A kepek akkor keszultek.


Visszatero problema,hogy bekerul vmi kosz a gyuru ala es emiatt nem zar.


Nagyon keves viz jon a wc-be. Nem lehetne sima cso es nyomocsapra vagy tekerocsapra cserelni ,mint alakotelepi lakasokban sajnos.


Az uj tartalyokba beleneztem es csak akkor lehet leszedni az alkatreszeket,ha a wc-cseszetol elvalasztom. Azaz nehez korulmenyes lenne szerelni.


Falbaepitheto meg nehezebben szerelheto szamomra,semmikepp olyat se akarok.


Otthoni kis filleres dolgokbol akarom megoldani ezt a feladatot . Tehat,akinek van otlete,irja meg,milyen kis dolgokkal rudom kiegesziteni ezt a tartalyt.


A muanyag vizszintes hosszu rudat lecsereltem aluminium fuggonyrudra,ami eddig jol mukodott.


(



#Domotor wc tartaly #Filleres alkatreszek #Konnyen javithato
2022. aug. 1. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Hello McGyver..Már ne haragudj,

de vegyél egy új dömötör tartályt(8-9eft) ,és kösd be rendes BB 1/2" flexivel és jó lesz 10 évig,és ne kókányolj. Tiszta vízkő egyébként is az egész tartály,a betöltő és a leeresztő rész is.


Ez a slagos bekötés a kertbe való és nem a lakásba és egyszer szét fogja vágni a vízés és ez a meg gumizott emelőkaros szerkezet megérne egy facebook posztot a hogyan tákoljunk össze valamit.

Nincs hari ..ügye?

2022. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Most látom..hogy te lány vagy.

Azért nem ül le rendesen a leeresztő rész mert minden vizköves,és a legkisebb kosz is megbillenti,feltartja a helyén a kosz. Ezt a modelt már nem árulják,míg egy dömötörben roszdamentes rugó szorítja le,és nagyon sokáig hibátlanul tömít a leeresztő rész.

2022. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindent koszonok!


A bekotot kicsereljuk akkor.

A tartalyt megtisztitom.


A rugo nagyon jo otlet.

2022. aug. 1. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év után új tartályt kellett vennem, azóta már abban is cseréltem egyszer töltő meg öblítőszelepet is.

Ezek ennyit bírnak.

2022. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 30 eves domotortartalyba beleontottem domestos zero pink vizkolodot es fel ora alatt minden vizkovet leoldott az osszes alkatreszeo es azota mukodik a wc!!!


Pont ez a lenyege ezeknek a regi cuccoknak,h filleres az alkatresz ,akar otthoni szemetbol is megoldhato az alkatreszpotlas ,egyszeruen javithato es orokke mukodik.

2022. aug. 3. 02:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Ok, azt tudom, hogy régen minden jobbvót, nekem "új" tartályom van.

De emlékszem gyerekkoromban is dömötörünk volt, és apám folyton azt barkácsolta, mert mindig volt vele baj.

2022. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg mindig jol mukodik.

Semmit se csereltem benne!

2022. aug. 13. 03:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!