Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Praktiker vagy Obi?

Praktiker vagy Obi?

Figyelt kérdés
Melyik jobb és miért?

2022. aug. 5. 16:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és melyik olcsóbb?
2022. aug. 5. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

egyik sem olcsóbb, az áraik pont egyformák. Persze mindig van vevőcsalogató valami.


Mindkettőbe járok, egyforma távolságra vanak. Előfordul, hogy valami nincs a praktikerben, átmegyek az obiba.


Olyan, hogy melyik a jobb, azt képtelenség eldönteni.

2022. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor én is elmegyek mindkettőbe.
2022. aug. 5. 17:18
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Általánosságban az OBI valamivel olcsóbb, Praktikerben pedig valamivel nagyobb a választék. De akkora különbség nincs közöttük, hogy úgymond vacillálj.
2022. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Adott termektől függ. Én általában végül az Obi mellett szoktam dönteni.
2022. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Általában a Praktiker olcsóbb, de az OBI-ban jobb minőségűek a termékek.

Nagy különbség nincs köztük.

2022. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de a sajátmárkás és kategóriájában legolcsóbb termékeket kerülni kell.
2022. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Praktikerben vettünk WC ülőket , bontatlan doboz , otthon derült ki, hogy nem voltak benne a csavarok. Visszavittük, kaptunk új bontatlan doboz ülőkét, a pénztárnál kibontattuk nézzék meg benne vannak e a csavarok alátétek stb ( benne volt, külön lezárt dobozban ami a másikból hiányzott ). Otthon nekiálltunk szerelni , kiderült 2 alkatrész hiányzik az alkatrészes dobozból is… Ezen majdnem már sírtam , de felújítás közben voltunk , veszünk majd hiányzó alkatrészt , folytassuk a munkát és kibontunk egy másik dobozt a Praktikerben frissen vásárolt snicerrel.. miután levették a védő papirt , kiderült hogy kifelejtették belőle a pengét. Itt már csak nevettem és messziről kerüljük ezt az áruházat!!
2022. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Weben fenn van mindegyik árucikkük.
2022. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Két utolsónak is köszi!
2022. aug. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!