Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Villanyszerelés bonyolult munka?

Villanyszerelés bonyolult munka?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest???


Szakmaként szeretnéd választani, vagy otthon akarsz barkácsolni?

2022. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szakmának
2022. aug. 22. 13:36
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok előírás van, de ha azokat megtanulod már nem vész.
2022. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

2: és mennyire ment általánosban a matek-fizika?

A villanyszerelő egy elég elit szakma, és ha jó vagy benne, akkor baromi jól lehet vele keresni. De tanulni is kell érte, keményen!

2022. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
81%
Emelt szinten tanulom, most erettsegizek de egyetemre szerintem nem akarok menni, igy gondolkozom a villanyon mert annak van olyan terulete ami nem koszos munka
2022. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Abban nem is a szaktudás a bonyolult, hanem az a nyomás, hogy ha valamit elkúrsz, az más életébe kerülhet.
2022. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

felelősségteljes munka, ma már nem járja, hogy reggel felessel indítasz, majd napközben sörrel kiegészíted

de, ha jól bele tanulsz egy mester mellett, nem lesz gond

2022. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

6 akkor most gindolj a buszsofőrre, hogy eccerű hétköznapi pékdát mondjak.


Egyébként igaz, ha az ember nem technikusi vagy afölötti szinten csinálja, nem a szakmai része bonyolult, hanem a szabvànyok, munkavédelmi előíràsok, hogy az ember biztosítsa magát, ha más mondjuk a saját hülyeségéből hal meg, és ne foghák rád.


Nekem mindjárt középsuliban volt egy esetem.

Ugye szerelésnél kitáblàzàs az alap, de az sem baj, ha valaki figyel a biztpsítéknál áramtalanítás után.


Én stúdiós voltam, és lyukas órán a stúdióban ment a zene, és leckét írtunk.

Egyszercsak sötét. Kinegyek az ajtón, sehol senki, automata leoldva. Visszakapcsoltuk. Abban a pillanatban egy szakmunkás az emeleti öltözőben nagyon meglepődött, és leesett a létráról. Szerencsére ennyivel megúszta.

2022. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

7 azt te csak hiszed. Apóspmék megbíztak egy válllkozót felújítàssal.

Kábelek a falban, villanyszerelők leléceltek.


Gondoltam naivan, a kaocsolòkat meg a lámpàkat rà tudom akasztani.


A lépcsőházban a váltókapcsoló (népi nevén alternatív) vezetélpárjából az egyik valahol eltűnt a falban, meg voltak hasonlò nyalánkságok.

2022. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Ebben is lehet szakosodni.Vannak épület,gépészeti,meg még sorolhatnám,ahogy az orvosin.Az alapot mindenkinek tudni kell.Még lakatos ismeretek is vannak,hogy tudjad hogy kell a szerszámokat kézbe venni,azokat használni.
2022. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!