Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit kell tenni a hűtővel, ha...

Mit kell tenni a hűtővel, ha rozsdásodik és kezd lepattogzani a zománc?

Figyelt kérdés
Az egyik sarkán mintha kicsit rozsdásodna, és jön le a festék. Szeretném valamivel megelőzni, hogy ez tovább terjedjen, illetve szeretném lefesteni. Hogyan, mivel csináljam? Ha van valami konkrát festékmárka, kérlek írjátok le a nevét. Köszi
2008. dec. 22. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez engem is érdekelne, mert sajnos a miénk olyan, mint ha himlős lenne... Lecserélni viszont nem akarom, mert ezen kívül (szerencsére) semmi baja!
2008. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam mert a mi hűtőnk is ilyen,ismerős ajánlotta már az öntapadós tapétát fás (erezett) ill márvány mintávak is,még gondolkodom rajta melyik legyen
2008. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én valami festéket szeretnék, mert ha csak leragasztjuk, akkor tovább fog rozsdásodni.
2008. dec. 24. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer valahol hallottam, hogy a legjobb ilyenkor egy karosszéria lakatost és utána egy autófényezőt megkérni, hogy csinlja meg úgy mint ahogyan az autókat szokták. Persze kérdés hogy ez mennyire éri meg. A tapétázás olcsóbb viszont nem tudod hólyag nélkül megcsinálni az tuti. És hát az meg esztétikailag nem túl szép.
2008. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ilyenkor érdemes lenne azonnal kidobni az egész hóbelebancot.
2009. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kidobni?? De ha működik, akkor miért?
2009. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért annyira jól nem állunk, hogy egy 70000 Ft-os hűtöt kidobjak azért, mert a sarkán van egy pici rozsdásodás. Pont az lett volna a cél, hogy a rozsdásodás folyamatát megállítsam, és a hűtőt még jó néhány évig használhassuk.
2009. jan. 6. 14:01
 8/10 anonim válasza:
vwgyél rozsda oldot álltalába a kocsikra szokták rakni
2010. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vegyél egy újat! Mi ezen olyan nehéz? xP
2010. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy unalmas és szánalmas életed felvidítottam egy kicsit. Egyébként csak ezért tettem fel a kérdést, hogy ilyenek, mint Te is el tudjatok szórakozni valamivel :-) Szegénykém. Írok majd még néhány ilyen kérdést, hogy sivár életed értelmet nyerjen :-)További szép napot :-) Hi-hi!!
2010. nov. 18. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!