Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik cég gyártja az ABRABORO...

Bandur Kandi kérdése:

Melyik cég gyártja az ABRABORO szerszámokat ? Magyarországon az Abraboro Kft.ill.Németországban az Abraboro Shop csak forgalmazza őket,de sehol sem találni még utalást sem a gyártóra.

Figyelt kérdés

#Abraboro #szerszám gyártó
2022. szept. 21. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ennél többet sehol nem találsz, mint a honlapon van...



Termékeink mintegy 65%-a európai gyártóktól származik, a fennmaradó 35% ázsiai eredetű.

2022. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bérgyártókkal dolgoztat.
2022. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gelko szerszamuzletben azt mondta az elado, hogy az Abraboro kinai tomegcikk, nem valami jo minoseg. Vettem ott csavarhuzo keszletet, valoban ropi. Ossze sem hasonlithato egy Wera vagy Format szerszammal anyagminosegben.
2022. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

@3

Marhaság. Az Abraboro egy erős közepes, nekem több szerszámom is van tőlük, semmi gond velük.


Természetesen a Wera, Format jobb, de az csúcsminőség, és ez az árban is látszik.

2022. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az AB nem jött be, ha már közép kategória akkor Jonnesway vagy BGS amik árban is olcsóbbak, de pl. a Tactix szintén kínai, alsó kategória is jobb számomra, mint az Abraboro. Pedig utóbbit autószereléshez használom, nem törtem még el Tactix csavarhúzót.
2022. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Jonnesway jó, a BGS-t hanyagolom, krimpelő fogója és oldalcsípő fogója első használatkor ment a kukába.
2022. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!