Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha veszek egy 20kg Messer-es...

Ha veszek egy 20kg Messer-es lejárt nyomáspróbás CO palackot, azt tudom töltetni/becserélni?

Figyelt kérdés

Kasztnizáshoz kéne itthonra CO gép. Pontosabban CO palack a géphez, mivel gép már van csak gáz nincs hozzá.


Nem volt még palackom, nem tudom most hogy működik a dolog.

De találtam hirdetést neten fent említett leírással, 20kg Co2 Messer.


Ha én ezt megveszem, akkor ezzel mit tudok csinálni? Van itt helyben Messer partner, de ki tudom én cseréltetni simán ezt a palackot, vagy nem ilyen egyszerű a dolog?



Lényeg a lényeg, akár 10kg-s palack is elég lenne, túl sokat nem használnám, de azért tartson egy darabig. Ki milyen megoldást ajánl a helyzetemre?


Köszi!



2022. okt. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kitudod cseréltetni töltöttre! Ők nem kukacoskodnak ezen mint a Linde. De arra figyelj,hogy ez esetben is csak akkor cserélik ha magyar a palack, mert pl egy osztrákból behozott messer palackot nem vesznek át.
2022. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# ezek szerint a Messer ingyen nyomáspróbáztat, és minden szart is átvesz ha az Messer?
2022. okt. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Van Messer palackom, és direkt megkérdeztem, hogy ha lejár a nyomáspróbája akkor is kicserélik? A válasz pedig igen volt. Linde viszinteladóként dolgozik az egyik gyerekkori barátom, ott viszont figyelmeztetett,hogy csak érvényes nyomáspróbást vesznek át. Messer se vesz be minden szart, csak a sajátját és abból is csak a magyar béjegzőset. Mikor legutóbb cseréltem akkor az eladó egyből ezt kereste, mert sok palackot hoztak akkoriban be kintről.
2022. okt. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyomáspróbát meg a saját palackjaikon mindig elvégzik töltés előtt, ha lejárt ha nem.
2022. okt. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem.
2022. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!