Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legolcsóbb kreatív...

Melyik a legolcsóbb kreatív hobbikellék webáruház?

Figyelt kérdés
Fa, faszeletek, zsinórok, apró kézműves dekorok érdekelnének leginkább.

2023. febr. 1. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Volt ilyen üzletem, de mivel ezekből a filléres szarokból meg csak az ötleteket gyűjtő de pénzt nem költő, önmegvalósító és unatkozó háziasszonyok szómenéseiből nem lehetett megélni, ezért bezártuk.

Te is csak a filléres dolgokat keresed és még abból is az ócsót.

Biztosan van a környékeden aki még kitart...

2023. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, mivel nem vagyok a saját pénzem ellensége.

Van itt a városban egy hobbibolt, de szegényes a kínálata és nagyon drága is. Nekem pedig sokminden kellene.

2023. febr. 1. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Mint írtam azért szegényes a kínálata neki is, mert a sok unatkozó kismama csak beszélgetni jár oda is.

Abból meg nem lehet megélni.

2023. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az AliExpress-ről rendeltem, mert ott mindent megtalálsz.

Hiszen az itthon működő kézműves boltok is Kínából szerzik be az áruk nagy részét. Nyilván nekik még rá kell tenniük a saját hasznukat.

Tehát legolcsóbban Te is Kínából tudod beszerezni.

Az Aliexpress-en is találsz kifejezetten kézműves boltot, ahol szerintem mindent megtalálsz amit szeretnél, mert adott esetben hasznos lehet, hogy egy helyről vásárolj, egyrészt az esetleges szállítási költség miatt (de sokszor ingyenes), de leginkább, mert nem tudod előre, hogy ki fogja kézbesíteni, és ha a Magyar Posta, akkor az jól megvámol. Mármint kifizetteti veled a vámkezelési díjat, és ahány csomag annyiszor. Ezt nekem még nem sikerült kivédenem, bárhogy próbáltam, teljesen kiszámíthatatlan számomra, hogy ki lesz az itthoni kézbesítő. A normál csomagszállító cégekkel semmi gond, csak a posta ilyen szemét.

2023. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aliexpress
2023. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!