Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel ragasszam össze a...

Mivel ragasszam össze a bambuszrudakat, hogy ne törjön szét a pánsíp, mikor használom?

Figyelt kérdés

Szétszedtem két (és fél) pánsípot, és csináltam belőle egy harmadikat (egy kromatikus hangsort - így el lehet rajta játszani szinte bármit), és a csöveket megunt körömlakkal ragasztottam össze. Az a baj, hogy ha beleélem magam a fújkálásba, és egy kicsit is megszorítom, akkor szétesik a kezemben, a ragasztás nem tartós. Mivel lehetne újraragasztani, hogy használható legyen?


[link]

[link]

[link]


(Terv: ha széttörögetem egyesével, és lecsiszolgatom, és mondjuk könyvnyomda-ragasztót veszek hozzá, az össze fogja majd tartani, és bírja a strapát? Vagy valamilyen több-komponensű ragasztó kéne? Szerinted...?)



#bambusz #pillanatragasztó #szétesés #pánsíp #többkomponensű #könyvragasztó
2023. júl. 6. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen 2 komponensű jó hozzá. De sztem faragasztó is jó.
2023. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!! :)
2023. júl. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!