Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mik az igazán ipari márkák?

Mik az igazán ipari márkák?

Figyelt kérdés

Csak szimplán érdekességből akartam nézegetni gépeket, hogy mik amik úgymond valóban " komoly " szintet képviselnek, amiket tényleg cégek, autószervizes stb vesznek meg mert árban olyan szinten vannak, de cserébe tényleg minőségi darabok.

Amennyire tudom ezek alapvetően kevésbé ismert márkák így a hétköznapi embereknek, de példaként mint a Beta, tehát az ilyesmi nevekre gondolok.


2023. okt. 7. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Na de miből? Tégla, villáskulcs, markoló?
2023. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bármiből amik szerszámok.
2023. okt. 7. 22:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Festool

Fein

2023. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, nézem őket. :)
2023. okt. 7. 22:20
 5/17 waland ***** válasza:
100%

Iparág függő. Faipart már írta valaki: Festool, Lamello, Fein, Mafell

gépészetnél Rothenberger, elektromos szereléseknél knipex, kéziszerszámoknál Beta, Proxxon, általános kézigépeknél Milwaukee, DeWalt, Bosch, Hitachi, Makita (ennél a háromnál azért van rendesen szórás, mert összemosódik a barkács és az ipari sokszor)

2023. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szintén. :)
2023. okt. 7. 22:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Hilti, Berner
2023. okt. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Órás szerszámoknál tuti nem ezek, de fogorvosi szerszámoknál sem.
2023. okt. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Ismerek olyat, akinek vannak komolyabb gépei, de normál mindennapi használatban a legolcsóbbakat használja, mert nem sajnálja őket. Nekem parkside-os akkus cuccaim vannak, meglepően strapabíróak.
2023. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 waland ***** válasza:
65%

7. vártam, mikor írja valaki a négy nagy cimkéző egyikét...

Nem, a Berner nem ipari márka. Ők csak matricáznak. A szerszámgépeik mind Bosch-ok, s szerszámaik meg erősen középkategóriások. De ugyanez igaz a Förch-re is. És itt van a Würth (szintén Bosch gépek, cimkézett szerszámok, de ott legalább a gépészetnél vannak saját fejlesztések, presszgépek stb.) illetve a Lincos is (ők meg emeléstechnikában nem rosszak, de másban szintén cimkefesztivál). Az egyetlen előny, amit tudnak, hogy az üzletkötőik mindenhova agresszívan benyomulnak, és kényelmesen mindent hurcolnak magukkal, cserébe mindenre rádumálnának.

2023. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!