Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek ez a hegeszto jo...

Szerintetek ez a hegeszto jo lehet otthoni alkalmazasra?

Figyelt kérdés

[link]


Igazabol egyelore csak a bevont elektrodas es porbeles funkciot hasznalnam, de meg az is lehet, hogy kesobb CO hegesztest is csinalnek amit ez a gep tud. Az Iweld ennyiert csak sima porbeles gepeket arul, igy ott a CO hegesztes nem megoldhato. Tudom nem profi gep ez, de itthon meg szeretnek tanulni alapszinten hegeszteni es ehhez keresek gepet. Mit gondoltok ez egy hobbi barkacsolonak jo lehet? Nem szeretnek uj gepet venni majd ha ugy dontenek a CO hegesztest is ki akarom probalni.



#hegesztőgép #CO hegesztes
2023. okt. 14. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan nem ismerem. MMA Mateveld inverteressel dolgoztam,az nagyon jó volt. Szerintem mind jó:Alfaweld,Iweld...a név kötelez.
2023. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vegul egy sima MMA Buffalo 160-as gepnel dontottem a Mateweld-tol.
2023. okt. 15. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted
2023. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!