Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside akksis Performance...

Parkside akksis Performance Sarokcsiszoló azért állítja le magát, mert nagyon lelassul a fordulatszám?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam (vágtam vele elég vastag és kemény anyagot) és közben szándékosan erősebben nyomtam oda az anyagra, majd magától leállt. Azért állt le mert másképpen túlmelegedett volna a motor?

2023. okt. 15. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az akksit és a motort is kíméli.
2023. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rányomni izomból, hagyd, hogy dolgozzon a gép.

Ha leesik a fordulat, akkor nem is vág már, tönkreteszed a korongot is, .eg leégetheted a gépet is. Szerencsére ebben már van hülyevédelem.

2023. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az akkumulátor kapcsol le.

Mennyire régi a gép? Sokat volt használva?

Bár ha még új, akkor is lehet selejtes az akku. Elég ha az egyik cella vacak benne, mindjárt be fog esni a fesz és lekapcsol a védelem.

Töltést jól veszi az akksi?

2023. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden oké. A gép vadonatúj. Csak kipróbáltam, hogy mennyire fogja meg vágás közben a gépet úgy, hogy közben rányomom rendesen.
2023. okt. 15. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó'vanakkó, nyomogassad csak h..egyerek! :D

Ennyi eszed van. Ez nem ipari gép, hanem egy akksis hobbi cucc.

2023. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a parkside flex eléggé kéri a 4Ah akksit. 2-essel nekem mindig olyan volt, mintha lemerült volna. Van benne védelem is, kissé hamar leold terhelésre, de rááll a kéz, cserébe nem rúg nagyot, amikor tényleg beszorul.
2023. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Egy profi gep is megall ha ranyomod. Nekem a legerosebb akkus Milwaukee van, azt is meg lehet olni, bar teny, hogy joval nagyobb ero kell hozza, mint egy hobbi gephez. De ez nem baj, igy kell mukodnie.
2023. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A parkside azért legendásan túlóvatoskodja, sajnos.
2023. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sebastian3396 válasza:
Nem szeretik a gepek tul eroltetest..Benne van ugyan a biztonsagi leallitas nehogy problema legyen a geppel vagy a korongal.Az meg hogy minden gepet le lehet fogni ha kackac.Csak ahoz nem parkside vagy millwauke vagy tarsai kell.Ha gyilkolni akarod a gepet vegyel Extreme Dewalt 180 mm tarcsaval 54v 15ah akkuval..Na azt mar nem fogod meg.Csak kirepul a kezedbol..Nekem ezek az ipari gepcsalad van es tudom..Szoval lehet izmos geparkot venni..
márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 230-as Dewaltot is le lehet fogni mind vagassal mind csiszolassal. A 180-asat nem tudom, de gyanitom azt is. Meg a 3kW-os halozati gep is megall ha nekifeszulsz, mindet esszel kell hasznalni.
márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!