Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tűzálló betont szeretnék...

Tűzálló betont szeretnék készíteni kerti kemencéhez. Az alja samott tégla lesz, de körbe ilyen betont szeretnék készíteni. Portland cement és Perlit keverékére gondoltam. Tudok ajánlani előre bekevert tűzálló cementet vagy mint az estricht-et?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik, itt pl. direkt írják, hogy kerti grillekhez, kicsit húzós az ára. Én azért a tűzteret is körbesamottoznám, van táblában is, talán az lenne a legjobb.


[link]

2023. okt. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de a tűzterem félgömb alakú lesz, így nem tudom kitéglázni belülről. Talán samott habarcsal kikenni körbe, de nem tudom, hogy mennyire köt rá a betonra nehogy potyogjon idővel az ételre. Samott tábát hol találok? Én csak téglát találtam.
2023. okt. 21. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!