Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hosszú lámpakábelt hogy...

Hosszú lámpakábelt hogy kellene okosan kicserélni?

Figyelt kérdés
A nappaliban a plafonon lévő lámpáknak nagyon hosszú a kábelje, amin lelóg. Hogy kellene ezt okosan és költséghatékonyan megcsinálni? Teljesen új lámpákat nem akarnék venni, arra gondoltam, hogy hátha gyártanak ilyenekböl méreteket, és azzal tudnám helyettesíteni. Viszont nem tudom hogyan keressek rá erre a kábelre, mi a neve ennek.
2023. okt. 30. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem mire kell gondolni, de ha hosszú a kábel, akkor le kell csípni belőle. Viszont a legtöbb csillárnak állítható a lelógatási magassága, egyszerűen csak be kell tűrni a kábelt a kialakított helyre.
2023. okt. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mèterbe lehet venni ilyen kábelt szinte mindenhol. Règi nevèn MT kábel, mindenhol ismerik, csak tudni kène hozzá hány eres stb. 2x1 vagy micsoda.

De állíthatóak mint írták már.

2023. okt. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bakker, a hosszúból lehet rövidebbet csinálni, csípõfogóval.

Most komolyan válaszolók itt azon gondolkodnak, hogy túl hosszú, akkor majd vágatok egy rövidebbet az obiban oszt beszerelem?

2023. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3# igazad van, de azt hiszem a kèrdezőt megfoghatja a bekötès ès szerelès is.
2023. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem, ha ennyire tanácstalan vagy, hívj egy villanyszerelőt és két perc alatt megoldja!
2023. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!