Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalagparketta szegőléc...

Barkács bácsi kérdése:

Szalagparketta szegőléc ragasztásához illetve a ragasztó száradásáig mivel lehet a szegőt a falhoz nyomni? Van-e valami készülék ami vákumosan a parkettához rögzithető és nekinyomodik a szegőnek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szögbelövővel
2023. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én simán kézzel-lábbal tarottam :)) elég hamar megköt.
2023. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én téglával, virágcseréppel támasztottam meg arra az időre amíg megköt a ragasztó.
2023. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es írta.

megpróbáltuk ragasztóval, de nem volt értelme és aztán simán odaszögeltük a falhoz - nem szögbelövővel, hanem szöggel meg kalapáccsal.

2023. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem görbe a fal. Ahogy más is írta, ha nem akarod szögelni, akkor neki kell nyomni téglával vagy valami olyan dologgal, ami elég nehéz ehhez. Nincs erre szerszám kitalálva. Tökéletes nem biztos, hogy lesz, de a kisebb réseket miután megragadt, kilehet húzni fehér akrillal!
2023. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!